Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 29 вересня 23:48
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 ноября 2011, 09:26

З «червоним» багажем в Европу, або як партія влади відстоює ідеологію комуністичних головорізів

Нагадаємо, Президентом України було видано два укази, в яких йшлося про перейменування вулиць
З ініціативи фракції ВО «Свобода» в Олевській міській раді, під керівництвом Віктора Коца, було внесено на розгляд нещодавньої сесії питання про перейменування вулиць міста, що до цих пір носять імена організаторів Голодомору в Україні. Включення до порядку денного було підтримане 21 депутатом, що вселяло надію на позитивне вирішення. Та й виконком, що відбувся напередодні, схвалив таку діяльність.

Нагадаємо, Президентом України було видано два укази, в яких йшлося про перейменування вулиць українських міст, сіл та містечок, назви яких пов’язані з особами, причетними до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій.

Виходячи з цього, депутати від «Свободи» пропонували змінити назви вулиць та провулку, які носять імена Постишева, Косіора, Кірова, Петровського. Саме ці особи є винуватцями того страшного злочину проти українства.
Свободівці намагались присвоїти цим вулицям імена українських діячів, що безпосередньо пов’язані з регіоном та Україною: Олени Теліги, Олега Ольжича, Гетьмана Виговського та Олексія Опанасюка. Відчуваєте – від цих імен віє українськістю.

Коли дійшло до голосування, то кількість депутатів, що підтримували це рішення, чомусь зменшилась вже до 16-ти. Один з тих, що обіцяли підтримку, змінив власну думку та утримався, ще четверо не з’явились на сесію. Не вистачило лише одного голосу для позитивного вирішення питання.

Виконуючи укази Президента та Закон України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», партія влади застосовує подвійні стандарти: з однієї сторони в скорботі запалюють свічки за безневинно загиблими, а з иньшої – відстоюють увіковічнення в пам’ятниках та топонімічних назвах комуністичних головорізів, які планомірно винищували українців. Якими морально-етичними принципами користуються ті депутати, які підтримують винесення питання на виконком, на сесію, а потім не приходять їх підтримати? Залишається лише здогадуватись, чому ці депутати змінили думку?

Позиція комуністів зрозуміла: вони намагаються повернути країну в минуле, за колючий дріт. Але куди тягнуть країну владні керівники? Якими моральними правилами вони керуються, коли, змагаючись в ораторському мистецтві на тему виховання молоді, самі ж, насправді, живуть подвійними стандартами. Декларуючи рух до европейських цінностей, сьогоднішня влада жодного поступального руху не здійснює. Навпаки, виконує роль гальмівної системи, налагодженої комуністами. Такою діяльністю чиновники показують, що не визнають ні судової системи, яка засудила винуватців Голодомору, ні указів Президента України, ні закону про Голодомор. І як тоді йти в Европу з таким злочинним багажем? Адже відомо, що ПАРЕ засудила злочини комунізму.

Питання перейменування вулиць буде неодмінно порушуватись на всих наступних сесіях аж до цілковитого його вирішення. Не можна перебувати постійно в напівпідвішеному стані, невпевнено балансуючи між двома ідеологіями. Варто обрати один шлях, прогресивний, в якому нема вороття до комуністичного минулого. Тому закликаємо до розсудливости депутатів від провладних сил – вже час чітко окреслити власну мету: прямувати до Европи, або залишитися п’ятим колесом старезного комуністичного воза, який сьогодні дибуляє вже лише на трьох.


Голова Олевської районної організації ВО «Свобода» Юрій Ковалінський
Погода, Новости, загрузка...