Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 29 вересня 22:25
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 ноября 2011, 09:37

Не всі депутати однакові

азом з тамтешніми головами ради Анатолієм Леончуком та адміністрації Валерієм Трохименком,
28 жовтня в Народицькому районі Житомирської області відбулися зустрічі з народним депутатом України, головою Житомирської обласної організації Народної Партії Миколою Рудченком, у ході яких було вирішено низку проблем територіальних громад та окремих громадян. Також Микола Миколайович взяв на себе чимало зобов’язань, які почав виконувати вже наступного дня після візиту, приміром, електрообігрів будинку культури у с. Норинцях. У цей візит Народицька партійна організація поповнилась «новобранцями» - 12 громадян виявили бажання вступити в лави Народної Партії, їм Микола Миколайович особисто вручив партійні квитки та привітав квітами.

Разом з тамтешніми головами ради Анатолієм Леончуком та адміністрації Валерієм Трохименком, активом району Рудченко вшанував полеглих у Великій Вітчизняній війні покладанням квітів до підніжжя пам’ятника визволителям України від фашизму, а далі зустрівся з колективами освітніх закладів райцентру.

Перша зустріч на Народиччині у дитсадку «Сонечко», як і подальші, відбулася в атмосфері порозуміння і доброзичливості. Адже саме завдяки Голові Верховної Ради України Володимирові Литвину та Миколі Рудченку тутешній дитсадок має такі комфортні умови, що спокійно може конкурувати з будь-яким дитячим закладом навіть обласного центру. А все це відбулось з доброго почину народників. Кілька років тому Литвину та Рудченку вдалось спрямувати 300 тисяч бюджетних коштів на потреби садка, а тому, за словами голови РДА Валерія Трохименка, це приміщення має тепер історичне значення, бо одна з перших осіб влади в Україні, керівник законодавчого органу Володимир Литвин мав безпосередню причетність до його добудови.

А потреба добудовувати садок була просто нагальною, бо, як розповіла журналістам завідувачка Тетяна Кравченко, у садок була велика черга, а коштів на розширення не було і ніде було взяти. За її словами, нині проблему вирішено – 143 дитини з задоволенням відвідують дошкільний заклад і навіть з неохотою йдуть до дому.
Те, що діти почуваються тут, як удома, видно було під час їхніх виступів перед гостями. Малеча в танцях і піснях заряджала всіх нас, дорослих, гарним настроєм та оптимізмом від усвідомлення того, що в цьому постраждалому від наслідків Чорнобильської катастрофи краї таки відроджується життя.

Микола Рудченко привіз дітям іграшки та солодощі, а дорослим гарну звістку про те, що народники змогли передбачити у проекті Держбюджету на наступний рік, проголосованому в першому читанні, 2 мільйони додаткових коштів на соціально-економічний розвиток Народицького району. Ці кошти буде спрямовано на благоустрій закладів освіти та медицини, а також на інші першочергові потреби, які керівництво району не може вирішити через брак фінансування, а тому й звернулось з листом на ім’я Рудченка, щоб Микола Миколайович доніс їхні прохання до столиці.

Інформуючи земляків про те, що відбувається у державі та в області, нардеп зупинився на співпраці з керівництвом Житомирщини, зауваживши, що нинішній губернатор не стоїть осторонь проблем людей і немало робить для того, щоб залучити в область додаткові кошти.
- Наша допомога, вирішення тих чи інших глобальних питань – це спільні зусилля місцевої влади, обласної та центральної. У державі багато невирішених проблем, не все в нас так добре, як би хотілось, але, повірте, є позитивні зрушення. Навіть той факт, що за підтримки Володимира Михайловича Литвина за останні роки в область надійшло понад 100 мільйонів додаткових коштів – це значне поліпшення в соціальній сфері. Адже ці кошти було спрямовано на завершення освітніх довгобудів, на медицину, на газифікацію, - констатував Рудченко.
Дякуючи за систематичну допомогу та багаторічну підтримку району, присутні на зустрічі народичани озвучили перед депутатом ряд проблемних питань, зокрема щодо оздоровлення дітей, поганої якості питної води, вивозу сміття. Люди, виявляється, уважно стежать за діяльністю нардепа, яку висвітлює телебачення, радіо та газети. Вони почули про той сміттєвоз, який Рудченко передав громаді Іршанська, на Володарськ – Волинщині, і звернулись до нього з таким же проханням. Усі побажання і прохання Микола Миколайович узяв на контроль та запевнив:
- Я ніколи не обіцяю того, чого не можу зробити, а коли вже щось вам пообіцяв, можете вірити, однозначно виконаю, - зізнався Микола Миколайович.

У Народицьку гімназію та школу в селі Дорогинь Рудченко передав книги «Історія України» Володимира Литвина та необхідну техніку: гімназії ноутбук, а школі – кольоровий принтер зі сканером та ксероксом. Колективи закладів звернулись до депутата з тим, що держава не відшкодовує їм витрат на транспорт, а в районі близько 50 педагогів дістаються до місця роботи громадським транспортом. Було озвучено і ряд проблем щодо благоустрою, браку коштів на оснащення предметних кабінетів та спортивне знаряддя. Багато що депутат вирішив тут же в телефонному режимі та дав доручення своїм помічникам щодо вирішення всіх інших. Серед питань, озвучених попередньо, – заміна глибинного насоса, на що Микола Миколайович передав кошти Новодорогинському сільському голові Михайлу Ладошку.

Також Рудченко поспілкувався з громадою села Норинці, передав кошти на потреби амбулаторії, завітав до тамтешньої церкви, якій неодноразово надавав допомогу, що зробив і цього разу. Також депутат вислухав приватні звернення, які зобов’язався задовольнити.

Загалом візит у район, як і всі поїздки Миколи Рудченка районами області, засвідчив, що не всі депутати однакові, що у Верховній Раді України є не лише балакуни й забіяки, а й люди, які чесно й відповідально виконують свій обов’язок перед людьми.

Алла Яковенко
(м.Житомир)
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...