Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 травня 11:44
Анонси
В епіцентрі
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімейВолейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 декабря 2011, 09:47

Відкрите європейське суспільство – погляд з України

З 26 листопада по 3 грудня 2011 року у рамках освітньої програми французької неурядової організації "Україна в Європі" 28 журналістів з різних куточків України (в тому числі і Житомирщини) взяли участь у пізнавально-розважальній подорожі у Францію
Асоціація "Україна в Європі" – це неурядова неприбуткова організація, яка має на меті сприяти інтеграції України у європейські політичні та соціально-економічні структури через організацію співпраці та обмінів між різноманітними акторами громадянського суспільства Франції та України. "Об'єднуючи експертів у сфері європейських студій і покладаючись, зокрема, на широку мережу зв'язків з французькими навчальними та науково-дослідними закладами, "Україна в Європі" організовує освітні програми з європейських студій для українських журналістів, чиновників, правників, підприємців, студентів, котрі бажають поглибити знання щодо теоретичних та практичних аспектів європейської інтеграції і функціонування парламентських систем держав-членів Європейського союзу", – зазначив, звертаючись до учасників делегації, віце-президент французької неурядової організації "Україна в Європі" Володимир Посельський.

Вперше за три роки існування ФНО "Україна в Європі" освітня програма відбувалася у рамках співпраці між "Україною в Європі" та Національною спілкою журналістів України. Представники українських ЗМІ відвідали ряд європейських інституцій – зали засідань Парламентської Асамблеї Ради Європи з лекцією на тему "Роль Ради Європи в європейській політичній архітектурі" та дискусією із перекладом з французької на українську мову.

Також взяли участь в освітній програмі відвідування Європейського Парламенту у Брюсселі, де оглянули презентацію ролі та функціонування Європарламенту. Ознайомилися з новими тенденціями роботи європейських ЗМІ у паризьких редакціях газет "Le Monde", "La Liberation", щотижневика "Courrier international". Цікавим та насиченим інформаційно стало ознайомлення з Національною профспілкою журналістів Франції та зі школою журналістики Паризького інституту політичних наук.

Крім того, поїздка дала можливість у форматі екскурсій дізнатися більше про такі європейські міста як Краків (Польща), Антверпен (Фландрія), Париж, Версаль та Страсбург (Франція), Брюссель (Бельгія).
Автор статті: Ірина ЮРКО

За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...