Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 травня 12:11
Анонси
В епіцентрі
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімейВолейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 декабря 2011, 08:26

Володимир Пехов: «Разом ми суттєво поліпшимо медичне обслуговування людей!»

Медичне обслуговування населення переживає не кращі часи. «Фонд Володимира Пехова «Рідний дім» уже давно взяв під свій патронат медичні заклади і сьогодні не просто надає разову допомогу, а поступово реалізовує програму підтримки медичних закладів та поліпшення медичного обслуговування населення.
Минулого тижня представники фонду «Рідний дім» побували в багатьох районах Житомирської області, в яких усі сільські медики – лікарі, акушерки, фельдшери – отримали необхідний набір медичних засобів, тонометри та стетоскопи. Завдяки Володимиру Пехову подарунки отримали 209 закладів первинної медико-санітарної допомоги – фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Крім того, тонометри, стетоскопи та медико-санітарні засоби отримали й районні лікарні.

«Підтримка сільських медичних працівників давно стала одним із найважливіших напрямків фонду «Рідний дім», – розповів депутат Житомирської обласної ради Володимир Пехов. – Адже медичне обслуговування та підтримка здорового способу життя – це одне із найважливіших завдань на шляху до збереження здоров’я населення. «Рідний дім» уже зробив перші кроки у реалізації своєї програми поліпшення медичного обслуговування людей – попереду інші. Якщо мою ініціативу підтримають інші – представники бізнесу, влади, громадських та благодійних організацій, разом ми суттєво підвищимо рівень медичного обслуговування людей!».

У січні «Фонд Володимира Пехова «Рідний дім» планує проведення круглого столу, а в лютому-березні – науково-практичну конференцію з питань діагностики та лікування серцево-судинних захворювань. Про це представники фонду оголосили усіх запрошених на зустрічі районних медиків.

Крім того, в планах фонду на наступний рік – реалізація спільної програми запровадження телекомунікаційного зв’язку між закладами охорони здоров’я. На базі Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання буде створено базу онлайн-консультування медичних працівників у районах. Це суттєво позбавить проблем у діагностуванні та лікуванні складних захворювань, адже при онлайн-консультуванні лікарі зможуть не просто спілкуватися віч-на-віч за допомогою технічних засобів, а показати при необхідності результати аналізів чи діагностики… Наразі планується почати з найбільших медичних закладів і поступово охопити усю мережу закладів охорони здоров’я до рівня амбулаторій загальної практики.

«Я зроблю усе від мене залежне, аби населення Житомирщини отримувало належне медичне обслуговування, а наші невтомні працівники на ниві медицини – лікарі, фельдшери, акушерки – суттєву допомогу у своїй нелегкій щоденній роботі», – зауважив Володимир Пехов.
Автор статті: Антон Бойчук

За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...