Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 травня 11:24
Анонси
В епіцентрі
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімейВолейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 января 2012, 07:38

4300 обстежень менше, ніж за півроку

У шести районах Житомирської області – Малинському, Коростишівському, Радомишльському, Володарсько-Волинському, Черняхіському та Народицькому – вже можна отримати якісні медичні послуги.
Про це потурбувався Володимир Пехов, який переконав медиків реалізувати пілотний проект у сфері медицини саме в нас. Він не лише переконав, а й підтримав власними коштам. І це тільки початок.

У багатьох районах Житомирської області найбільш поширені онкологічні, серцево-судинні захворювання та туберкульоз – хвороби, які можна попередити й успішно вилікувати при вчасній діагностиці. Тому першим внеском Володимира Пехова у медичне обслуговування населення було придбання у вересні 2011 року рентгентгенодіагностичного комплексу вартістю 840 тисяч гривень для Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання. Головна цінність нового рентгенапарату, за словами лікарів, в тому, що він допомагає діагностувати онкопатології та туберкульоз на ранніх стадіях. Крім того, він спричиняє мінімальне випромінювання на організм пацієнта, а результат діагностики готовий вже за 5-7 хвилин.

«Обов’язково проходьте обстеження хоча б раз у рік. Адже вчасно діагностована хвороба – це вже перший крок до її подолання. Дбайте про своє здоров’я, бо воно насамперед залежить від вас», – радить лікар, кандидат медичних наук Наталія Курділь.

Наступним кроком щодо покращення медицини на районах є робота з підвищення професійного рівня лікарів. Так, на початку листопада минулого року депутат виступив ініціатором медичної конференції «Актуальні питання пульмонології: обмін досвідом та перспективи розвитку» та круглого столу, які відбулися на базі Малинського ММРТМО. У заходах взяло участь близько 100 учасників – сімейні лікарі, фтизіатри, терапевти, рентгенологи, педіатри, пульмонологи, онкологи, інфекціоністи та лікарі-організатори охорони здоров’я. За підсумками зібрань було напрацьовано механізм діагностики й лікування органів дихання жителів не лише Малинського, а й сусідніх районів на базі Малинського ММРТМО з використанням нового рентгено-діагностичного комплексу.
«Ми будемо знайомити лікарів районних лікарень із досягненнями сучасної медицини», – поділився найближчими планами Володимир Пехов.

Наступна конференція планується на початку березня. За пропозицією місцевих лікарів її темою були винесені актуальні питання діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, а також упровадження в діагностику сучасних інформаційних технологій. У роботі конференції візьмуть участь провідні фахівці Житомирської області. Окремою частиною конференції буде участь екс-міністра охорони здоров’я, заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, провідного кардіохірурга Іллі Миколайовича Ємця.

Ілля Ємець – відомий в Україні та за її межами кардіохірург, керівник науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України. На конференції планується організувати телемост між науково-практичним медичним центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та Малинським ММРТМО, який продемонструє сучасні підходи до діагностики вад розвитку серцево-судинної системи дітей.

Акцент в роботі Володимира Пехова у сфері медицини зроблений на покращенні стану здоров’я сільського населення та поліпшення умов праці медиків на селі. Адже саме сільське населення сьогодні найбільше потерпає від недостатньої медичної допомоги.
Автор статті: Антон Бойчук

За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...