Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 травня 12:06
Анонси
В епіцентрі
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімейВолейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 февраля 2012, 11:04

М. Рудченко: «Парламентські вибори-2012 будуть боями без правил»

За останні півроку народний депутат України фракції Народної Партії у Верховній Раді України Микола Рудченко надав суттєву допомогу мешканцям Володарсько-Волинського району Житомирщини
Це і фінансова допомога соціально незахищеним мешканцям району, і подарований райцентру Володарську-Волинському автомобіль для відкачування нечистот, і подарований житлово-комунальному господарству смт Іршанська сміттєвоз, і допомога школам та дитсадкам, ФАПам і амбулаторіям.

Минулого понеділка, після прийому громадян М.Рудченко вкотре відвідав Володарщину, щоб вирішити низку невідкладних проблем територіальної громади. На території Топорищенської сільради Микола Миколайович провів зустріч із мешканцями селища Червоногранітне. Не зважаючи на несприятливу погоду, на зустріч із народним депутатом прийшло багато людей, адже проблеми, які є у селищі, вони не можуть вирішити самотужки. Так, наприклад, храм, до якого ходять віряни навіть із райцентру, потребує реставрації. І хоча громада по можливості надає кошти на потреби храму, проте цього недостатньо. Тож Микола Рудченко долучився до відродження храму Божого, надавши значну суму коштів на його реставрацію.

Микола Миколайович відвідав також село Березівці. Відгукнувшись на прохання сільського голови Тамари Свободи надати допомогу місцевому дитячому садку, народний депутат привіз килимове покриття, меблі, шведську стінку, стільці та іграшки, а також надав кошти на пилосос, солодощі для малечі та нові книги.

Мешканці села щиро подякували М.Рудченку за допомогу, вони також пам’ятають, яка суттєва допомога надавалась району в часи, коли Микола Миколайович працював на посаді керівника області. Мешканці району переконані, що не кожен керівник вміє так організувати роботу, щоб через десяток років люди згадували його справи і були вдячними за це. Як правило, владою незадоволені, та, очевидно, бувають і приємні винятки.
П'ятнадцять мешканців села Березівці виявили бажання вступити до лав Народної Партії, серед них – завідувач дитсадочка і сільський голова. Свій політичний вибір жінки пояснили просто – хочуть співпрацювати з людиною, яка пообіцяла громаді допомогу і менше, ніж за два місяці, виконала свою обіцянку. А ті, хто отримав матеріальну допомогу від депутата, зізналися, що вперше в житті зустрічають таку чуйну, просту в спілкуванні й чесну високоповажну людину.

На зустрічах слова подяки звучали і на адресу іншого представника Народної Партії, депутата Житомирської обласної ради Анатолія Левицького. Микола Рудченко подякував людям за добрі слова та запевнив, що „в команді народників нечесні люди і балакуни не приживаються”.
„Якщо ми приїхали до людей, пообіцяли допомогу, то завжди дотримуємо слова. Я – виходець із Малинщини, Анатолій Левицький – з Володарсько-Волинського району. Усе життя ми працюємо на Житомирщині, щодня дивимось у ваші очі, дорогі земляки. І нам не соромно йти до людей, бо нам є що сказати, адже за плечима багато добрих справ”, – зазначив Микола Рудченко.

Депутат-народник застеріг присутніх, щоб вони уважно придивлялися до тих, „хто багатообіцяюче дивиться з біг-бордів, хто вже вийшов на виборчу дистанцію з прицілом на парламентські вибори-2012, які будуть боями без правил. Стало їм мулько в Києві, Луганську, Донецьку – потягнуло на поліську периферію”. М.Рудченко також зазначив, що скоро з хати в хату носитимуть гречку, олію, гроші. Він порадив: „Беріть, але задумайтеся над тим, скільки дали сьогодні, і скільки заберуть завтра?”

За словами Миколи Миколайовича, дехто, не знайшовши інших підстав, через пресу намагається скомпрометувати його та Володимира Литвина тим, що вони сприяють виділенню для Житомирщини бюджетних коштів, що їздять від села до села. „Це правда, ми щорічно намагаємося сприяти виділенню додаткових коштів для області на школи, лікарні, на газифікацію…І хто б що не говорив, будемо це робити. І від села до села їздимо не від учора, а десятки років. І більшість наших земляків розуміє, що ми це робимо не для себе чи рідних, а для поліських людей, яким зобов’язані допомагати, бо ви уповноважили нас відстоювати ваші інтереси”, – наголосив Микола Рудченко. Присутні, у свою чергу, запевнили депутата-народника в тому, що на Житомирщині достатньо свідомих людей, які вміють відділити зерно від полови.
Автор статті: Алла Яковенко

За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...