Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 03 квітня 06:53
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 марта 2013, 10:41

Роман Давиденко: Шалений «кредит довіри», який надав Житомир Зубку - потрібен для плідної праці

«Шалений «кредит довіри», який надала Житомирська громада своєму мажоритарнику народному депутату України Геннадію Зубку - потрібен для плідної праці на благо житомирян і громади.
Роман Давиденко: Шалений «кредит довіри», який надав Житомир Зубку - потрібен для плідної праці
Нагадуванням про обіцянкі, є власна Программа, з якою ти йдеш на вибори. Читаючи, цю программу, ти не знаходиш в їй, що у випадку обрання народним депутатом України, йому потрібно вигадувати, чому ця программа не виконана і надання відповідних виправдовувань громаді», - таку думку висловив відомий УДАРівець Роман Давиденко Житомира в коментарі Рупор Житомира.

«Звітувати? Нехай звітують добрі справи, які виконав народний обранець, нехай звітують успіхі та інвестіції, які залучені до місцевого бюджету, звітує Програма з якою, він йшов і Закони України, які розроблено за сприянням народного депутата.

Вже достатньо 21 року, Незалежності України, щоб ми чули, чому ми обираємо, надаємо високу честь, бути нашими представниками у владі, а те, на що ми сподівались не виконано. Кращим звітом для мешканців Житомира буде, влада, яка «тремтить» і потужно виконує, те що вона має робити на благо громадян, коли народний депутат України звертається з вимогами, до цієї влади. І на останок, кращим звітом буде вдячність і усмішки житомирян, які жодного разу не пожалкували, що обрали саме ту людину, в яку вони повірили і вона виправдала їх надії», - наголосив Роман Давиденко.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...