Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 31 березня 22:43
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 апреля 2013, 10:49

Віктор Мельниченко: Кузьма Скрябін родом з Житомирщини

Мегадрайвовий двогодинний концерт «Скрябіна» розірвав Житомир. Вже скоро – 7 квітня – лавина позитиву від Кузьми і його бенду накриє Бердичів.
Віктор Мельниченко: Кузьма Скрябін родом з Житомирщини
Під час концерту в Житомирському театрі глядачі вже з перших хвилин пустилися в танець. А Кузьма на позитиві спускався до зали, пританцьовував разом із публікою та фоткав себе на мобілки глядачів. Улюблені хіти «Скрябіна» співали всі хором, а музиканти імпровізували і презентували відомі пісні в незвичному форматі.

Кузьма був настільки фражений гарячим прийомом у Житомирі, що після концерту вимовив: «Я офігів!»
Сам фронтмен «Срябінів» віддався глядачу на всі сто – до останньої ноти, до останньої краплі сили. Такого драйву Житомир не відчував давно. «Почекайте! ви ще побачите, що в Бердичеві буде. У міста зірве дах!» - вигукнув хтось із залу.

Радісним є той факт, що на концерті було багато дітей. Вони дарували Кузьмі квіти, смикали його за кучері а ще досхочу фотографувалися. І виконували напам’ять пісні «Скрябіна» - не лише давно відомі й улюблені, а й зовсім нові. Це приємно здивувало Кузьму.

А журналістів здивувало зізнання Андрія Кузьменка про те, що його коріння – з Житомирщини. Батько співака родом з міста Малина. Він виїхав звідти на початку війни, коли спалили їхню хату. В Малині живуть родичі Кузьми, він час від часу до них приїздить.

7 квітня гурт «Скрябін» приїде до Бердичева
Сила звуку, лавина драйву, злива позитиву чекає на бердичівлян.
Отож, хто ще не встиг – біжіть за квитком. Біжіть швидше, бо їх лишилось обмаль. А концерт «Скрябіна» - це той заряд позитиву, який варто відчути на собі!
Автор статті: Віктор Мельниченко

За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...