Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 03 квітня 07:51
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 апреля 2013, 00:33

Володимир Піньковський: Перша ластівка 2013 року…

Разом з прилітом птахів з теплих країн в Україну, в Житомир 06 квітня 2013 року прийшла і велика політика, вірніше її сьогоднішній основний сегмент, -протестний мітинг організований опозиційними партіями.

Можна багато говорити та сперечатися, яка була кількість учасників, чи зашкодили погодні умови та інші фактори збільшити число мітингуючих, що говорили політики, і, як був організований сам процес, але не може не помітити та не відзначити, що попри різноманіття політичних позицій та гасел, все таки, молодим( за віком) політикам нової пост комуністичної формації вдалось об’єднатися в один кулак. Якби цього не було, то сама акція, принаймні в Житомирі, виглядала б, як бутафорське, погано з режисоване дійство. Політикам нового покоління, а до таких я відношу і Арсенія Яценюка, і Олега Тягнибока, і Віталія Кличка, вистачило духу, аби в цей період політичного протистояння не тягнути ковдру тільки на себе виторговуючи преференції, на які завжди була щедра будь яка влада. Якщо така співпраця несподівано, в будь який момент не закінчиться, то через певний час можна буде стверджувати, що в Україні відбувається не тільки суттєва зміна еліт, а і наступає нова якість вищого політичного істеблішменту, вже чимось нагадуючи європейські стандарти.

Хочу відзначити наступне, що організаторам мітингу створити атмосферу спільної, загальноукраїнської справи частково вдалось, багато хто по справжньому перейнявся духом колективізму, співав пісні, лаяв останніми словами уряд і всіх інших разом взятих, тобто викину чергову порцію незадоволення публічно, а не в звичному «кухонному варіанті». Якщо справи в державі підуть так і надалі, протистояння однозначно загостриться вже восени, а можливо і раніше, така форма протистояння може прийняти масовий характер та набути форм відкритої ворожнечі.

Ніколи не брав не себе місію порадника , але сьогодні, враховуючи складність моменту та накопичення критичної маси незадоволених, всім ланкам влади, перш за все центральної, потрібно йти на поступки суспільству, шукати максимальний компроміс по широкому спектру питань, які за ці роки прийшли в суспільство, інакше, без серйозних протистоянь та потрясінь нам не обійтись.
Автор статті: Володимир Піньковський

За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...