Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 31 березня 22:51
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 апреля 2013, 23:12

Давиденко Роман: Титанік на імя Україна!

Влада готує референдум, зрозуміло для чого. Першочергові завдання. Відволікти увагу громадськості від кризи в парламенті, який не контролюється з АП, та ймовірного його розпуску.
Давиденко Роман: Титанік на імя Україна!
Закрутити та маніпулювати думкою народу, щодо двопалатного парламенту, федералізації, децентралізації, мажорітирка і прочої лабуди. І списати грошей на проведення референдуму, потім сказати. Ми же за вас за народ. Задачі на майбутнє. Повна узурпація влади. Втянути опозицію в круговерть, контрмір та відволікти увагу від основної мети. Формування псевдодемократичного іміджу. Контролювати мінімальну кількість депутатів, які допомагають розкрадати країну, без напруги і впливу Заходу і Сходу. Референдум, зводиться до соцопитування, результати референдуму вже відомі, як відомі питання, та процентне відношення відповідей на ці питання. З 16 квітня 2000 р. нічого майже не змінилось.

Виносяться наступні питання: 2 палатний парламент, мажоритарка, позбавлення недоторканості депутатів (практика показала, що це не потрібно). Виникають питання: Чи потрібен референдум взагалі, бо це - затратно, і цілі та результат не зрозумілі? Чи потрібно звести все до професійного опитування, та закріплення результатів на заканодавчому рівні? Тоді розумникам та спритникам у владі взагалі не потрібно створювати проблему собі - народ і Захід на це клюне.

А для початку шановні, раз на це влада піде, зробіть обов'язковим імплеміацію рішення прийнятого на референдумі, а то все залежить по Закону від президента. Хоче підпише, а хоче ні. Як це було в 2000 р. А час пройде. Не для народу, для влади, яка отримає час для щось новенького. Шоб крутити, Законом як циган сонцем. І історія повторюється, за часів Кучми таке ми вже проходили і примусили на дострокові президенськи вибори.

Вставай, Україно! Не дай себе надурити! НАСТАВ ЧАС УДАРУ!
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...