Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 08 серпня 19:24
Анонси
В епіцентрі
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машиниУ Новоград-Волинському районі відкрили ще одну поліцейську станціюДесять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів Європи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 августа 2013, 23:38

«Культурна версія» від Геннадія Зубка: Житомир розважатиме палкий прихильник «шляхетної Герман» та «великого реформатора Азарова»

У Житомирі 30-31 серпня пройде Культурна версія Дня міста, яку організовує народний депутат Верховної ради України, відомий місцевий опозиціонер Геннадій Зубко.

Житомирянам пропонується досить різноманітна та цікава програма, в тому числі з виступами відомих виконавців таких, як Illaria, народний артист України Володимир Гришко.

Володимир Гришко запам'ятався житомирянам тим що в 2009 р., будучи радником кандидата в президенти Віктора Януковича, приїжджав у Житомир та активно агітував за кандидата у Президенти Віктора Януковича.Цитата:
Володимир Гришко - «УКРАЇНСЬКОЮ КУЛЬТУРОЮ ОПІКУВАТИМУТЬСЯ ШЛЯХЕТНА АННА ГЕРМАН І ВЕЛИКИЙ РЕФОРМАТОР АЗАРОВ»

- Хто ж ті люди в команді Януковича, якщо він стане Президентом, котрі опікуватимуться культурними питаннями?
Володимир Гришко: «Там багато таких людей. Перш за все, це шляхетна жінка Ганна Герман, яка дуже ерудована, розуміється в естраді, опері й класиці. Їй не байдуже майбутнє культури України. А також великий реформатор, людина правди, людина-професіонал – це пан Микола Азаров. Йому теж не байдужа українська культура, архітектурні пам’ятки нашої держави та інші нетлінні цінності. Ці люди розуміються на дуже важливих речах. Завжди задаюся питанням, який ефект дають кандидатові концерти артистів, як це впливає на електорат? Безумовно, це впливає. Наприклад, я не тільки виконавець, а й агітатор. Я – палкий агітатор. Я розтлумачую людям, чому так, а не інакше». (УНІАН, 04.02.2010)

«Культурна версія» від Геннадія Зубка: Житомир розважатиме палкий прихильник «шляхетної Герман» та «великого реформатора Азарова»
За матеріалами: Рупор Житомира
Погода, Новости, загрузка...