Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 08 серпня 19:54
Анонси
В епіцентрі
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машиниУ Новоград-Волинському районі відкрили ще одну поліцейську станціюДесять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів Європи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 сентября 2013, 10:37

Житомирянка Марія Моісеєнко: Учитель – найвища оцінка для людини

Щасливий той, кому Бог подарував Учителя. Так, саме Учителя – із великої літери. Я знаю, що кожен із нас за шкільний вік зустрічає чимало вчителів. Одні з повагою запам’ятовуються, від інших пам'ять відвертається, треті пройшли немов стороною…
Житомирянка Марія Моісеєнко: Учитель – найвища оцінка для людини
Так і ось цього року, до тебе увійде в клас Учитель – і в цю мить життя твоє назавжди зміниться, ти побачиш себе іншими очима, будеш намагатися стати кращим, розумнішим і добрішим.

Це означає, що в життя твоє і в серце увійшов Учитель, щоб залишитися в ньому на всі подальші роки, допомагати, підтримувати тебе, радіти і сумувати разом із тобою, надихати на кращі вчинки.

Дивно, але саме тоді, коли я закінчила школу та університет, я зрозуміла, чим відрізняється справжній Учитель від того, що просто працює вчителем.

Бажаю щоб всі у цей день уклонилися саме своєму Учителеві. І з любов’ю у серці сказали: «Я пам’ятаю Вашу науку. Вона – в моєму серці, вона – у кожній моїй клітинці. Ми дякуємо Вам за неї: і я, і ті нащадки, яким я передам Ваше сердечне добро, що лишили Ви в душах своїх учнів».
Автор статті: Марія Моісеєнко

За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...