Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 29 січня 19:45
Анонси
В епіцентрі
В губернатора Житомирщини - новий заступник
В губернатора Житомирщини - новий заступник
В губернатора Житомирщини - новий заступникВіталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштину
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 сентября 2011, 10:38

Житомирська політика і студенти...

На мою думку, це не просто участь у мітингах, чи різних заходах на підтримку якоїсь політичної
Це речі сумісні чи ні?.. Хоч коректніше сказати; студент для політики, чи політика для студента?..

Зараз у суспільстві існує стереотип, що студенти - це найкращі люди для рекрутерів на мітинги. Однак не будемо триматися за цей стереотип. Якщо студент не буде займатися політикою - вона займеться студентом. Давайте з'ясуємо, що значить займатися політикою саме для такої категорії суспільства, як студентство.

На мою думку, це не просто участь у мітингах, чи різних заходах на підтримку якоїсь політичної сили. Це формування у студента певних поглядів на побудову суспільства, держави та на забезпечення життя громадян держави. Молода людина має розуміти та дати відповіді на такі питання:

1) В якому суспільстві вона хоче жити?
2) В якій державі вона хоче жити?
3) Ким вона хоче бути: слугою чи господарем в рідній країні?

Саме усвідомлення цього приведе молоду людину до розуміння того, що політика - це не тільки брудні лайки у Верховній Раді, а це життя повсякденне, яке ми проживаемо кожен день.

Деякі молоді люди, вважаючи, що політика обходить їх стороною, зовсім не цікавляться суспільно-політичним життям країни, що не є правильним, бо саме молодь стане основою майбутніх перетворень України. Так склалося в історії, що саме студенти ставали основою майбутніх соціальних перетворень. Недарма великий український поет та мислитель Іван Якович Франко зацікавився ідеєю соціалізму саме у студентські роки. Студенти завжди були, є і будуть рушійною силою суспільства. Давайте не забувати, що революція «на граніті», та «помаранчева» революція почалася зі студентських виступів.

Основне завдання СПеКи - це допомогти студенту усвідомити його роль у політиці. Потрібно донести молодій людині, якщо вона бажає жити, а не існувати, то вона повинна стати соціалістом.

Якщо узагальнити, то можно дати відповідь на питання: у яких відносинах мають бути студент і політика?
Студент і політика - два поняття, які можна поставити в одну площину, бо вони взаємозалежні. Не може студент стояти осторонь політики, так як і політика не може без підтримки студента - майбутнього країни - та того, хто буде її розбудовувати та розвивати.

Юлія РАДЮК,
заступник голови ЖОГО «Молодіжний рух «Студентський патруль країни» («СПеКа»)
Погода, Новости, загрузка...