Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 30 червня 10:24
Анонси
В епіцентрі
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордону
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордону
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів ЄвропиМер Житомира після зустрічі з військовими на Сході: Дух наших хлопців – просто шалений!Окупанти ракетами вдарили по гуртожитку в Житомирі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 августа 2014, 19:51

Марія Моісеєнко: Ідеї Майдану тепер використовує «губернатор» Житомирщини та перефарбовані «регіонали»

Події останніх громадських обговорень у місті Житомирі та призначення на керівні посади від голови ОДА пана Машковського наштовхують на невтішні висновки. І перший з них такий: тепер ідеї Майдану та досягнення Революції гідности у своїх корисливих цілях використовує "губернатор" Житомирської области.

Марія Моісеєнко: Ідеї Майдану тепер використовує «губернатор» Житомирщини та перефарбовані «регіонали»
Навмисно не пишу "колишні "регіонали". Вони, як і комуністи, "колишніми" не бувають. Це категорія людей, яка заради влади і грошей пристосується до життя навіть в умовах невагомості….

Яскравим прикладом, що підтверджує правоту моїх слів, є призначення керівником УМВС Вадима Фокіна. До цих пір невідомо хто саме порадив в нашу область цю людину. Раджу тим, хто так любить свою роботу, їхати на Схід і там очолювати відділи міліції. На Донбасі потрібні офіцери, які віддано працюють на благо громад і є добрими фахівцями з розслідування кримінальних справ. Зупинити це ганебне явище і не повторити помаранчевий варіант розвитку подій може лише ухвалення закону про люстрацію.

Далі стає відомо, що кандидатурою на посаду голови Житомирської райдержадміністрації є Руслан Павлюк, який працював заступником при режимі Януковича. Про що далі можна говорити? І з ким? Старі кадри не здатні мислити і працювати по-новому. Вони можуть лише саботувати хороші ініціятиви і тихцем реанімувати режим корупції та кумівства.

І от, знову нас просто знайомлять з Лілією Куришко, яка буде керувати фіксальною службою в нашій области. А сама пані з Дніпропетровської области. Будує будинок за 1 млн. у селі Пряжево Житомирського району посеред лісу. Хто давав дозвіл? Невідомо. Хм, така дивина.

Сергій Машковський за період свого "головування" вже запам'ятовується нам як чиновник, який "особисто все контролює" (говорить під час кожного свого виступу), а чи хоч половину з того, що ніби особисто контролює пам'ятає. А також організовує громадські слухання, на яких обговорюють лише одного кандидата і громада аж ніяк не приймає рішення.

Марія Моісеєнко, заступник голови Житомирської обласної організації ВО «Свобода»
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...