Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 24 вересня 18:17
Анонси
В епіцентрі
Житомирянин Артем «АЛАБАЙ» Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WАKО
Житомирянин Артем «АЛАБАЙ» Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WАKО
Житомирянин Артем «АЛАБАЙ» Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WАKОЗіркові гості, кінний театр, байкери, виставка дронів – на Житомирщині вчетверте відбувся Фестиваль ЛьонуСвоє професійне свято відзначають рятувальники ЖитомираЖитомирський ФК ІнБев презентував оновлену команду Екстра-ліги
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 августа 2016, 15:47

Анжеліка Лабунська: висновок громадських експертів ІРРП – це ще один крок у розбудові громадянського суспільства в Житомирській області

Відкритість влади та доступність інформації для громадян є надзвичайно важливими факторами для розбудови європейського суспільства.
Анжеліка Лабунська: висновок громадських експертів ІРРП – це ще один крок у розбудові громадянського суспільства в Житомирській області
В Україні вже другий рік поспіль Інститутом Регіонального Розвитку Преси (ІРРП) проводиться моніторингове дослідження відкритості веб-сайтів органів влади України обласного рівня та міста Києва. Дослідження проводиться по 166 різним параметрам, 120 з яких змістовні, 41 – технічні та 5 параметрів, які стосуються негативного контенту.

Цього року, на думку експертів Інституту Регіонального Розвитку Преси, друге місце у всеукраїнському рейтингу веб-сайтів органів влади України обласного рівня та міста Києва за показниками відкритості та доступності посів офіційний веб-сайт Житомирської обласної ради.

Голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська щиро дякує фахівцям Інституту Регіонального Розвитку Преси, представниками громадськості і експертного середовища, а також українськими ЗМІ, що приймали участь у дослідженні, за їх оцінку роботи апарату Житомирської обласної ради в сфері інформування громади Житомирщини на засадах відкритості та об’єктивності.

Анжеліка Лабуньска сприйняла позитивний висновок громадських експертів ІРРП по роботі веб-сторінки офіційного сайту Житомирської обласної ради, як ще один доказ успішного розвитку місцевого самоврядування в Житомирщині, ще один крок до європейських інформаційних стандартів у взаємовідносинах «громада – місцеве самоврядування».
Погода, Новости, загрузка...