Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 20 листопада 15:29
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 августа 2016, 15:47

Анжеліка Лабунська: висновок громадських експертів ІРРП – це ще один крок у розбудові громадянського суспільства в Житомирській області

Відкритість влади та доступність інформації для громадян є надзвичайно важливими факторами для розбудови європейського суспільства.
Анжеліка Лабунська: висновок громадських експертів ІРРП – це ще один крок у розбудові громадянського суспільства в Житомирській області
В Україні вже другий рік поспіль Інститутом Регіонального Розвитку Преси (ІРРП) проводиться моніторингове дослідження відкритості веб-сайтів органів влади України обласного рівня та міста Києва. Дослідження проводиться по 166 різним параметрам, 120 з яких змістовні, 41 – технічні та 5 параметрів, які стосуються негативного контенту.

Цього року, на думку експертів Інституту Регіонального Розвитку Преси, друге місце у всеукраїнському рейтингу веб-сайтів органів влади України обласного рівня та міста Києва за показниками відкритості та доступності посів офіційний веб-сайт Житомирської обласної ради.

Голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська щиро дякує фахівцям Інституту Регіонального Розвитку Преси, представниками громадськості і експертного середовища, а також українськими ЗМІ, що приймали участь у дослідженні, за їх оцінку роботи апарату Житомирської обласної ради в сфері інформування громади Житомирщини на засадах відкритості та об’єктивності.

Анжеліка Лабуньска сприйняла позитивний висновок громадських експертів ІРРП по роботі веб-сторінки офіційного сайту Житомирської обласної ради, як ще один доказ успішного розвитку місцевого самоврядування в Житомирщині, ще один крок до європейських інформаційних стандартів у взаємовідносинах «громада – місцеве самоврядування».
Погода, Новости, загрузка...