Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 08:21
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 ноября 2016, 12:51

Екс-мер Житомира: До держбюджету-2017 закладено вдвічі менше коштів на субсидії, ніж потрібно

Уряду необхідно у 2017 році близько 100 млрд. грн. на субсидії, а до проекту бюджету закладено лише 51 млрд. Про це заявив голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край» Володимир Дебой. Кабміну слід внести необхідні уточнення.
Екс-мер Житомира: До держбюджету-2017 закладено вдвічі менше коштів на субсидії, ніж потрібно
«Наразі у проекті держбюджету-2017 сума на компенсації субсидій зросла лише на 7,8% (до 51 млрд. грн.). Прем’єр-міністр Гройсман говорить про те, що цього року на субсидії претендуватимуть близько 9 мільйонів українських сімей. При цьому середній розмір субсидії складає близько 2000 грн. Тобто фактично уряду необхідно більше 100 млрд. грн. на субсидії. А це вдвічі менше суми, закладеної в бюджет на наступний рік», – зауважив Володимир Дебой.

Лідер "краян" Житомирщини нагадав, що минулого тижня уряд затвердив умови надання розстрочки на комунальні платежі для сімей, які не отримують субсидії. Споживачі зможуть оплачувати 50% вартості послуг, а інша частина повинна бути погашена до початку наступного опалювального сезону.

«Запровадження розстрочки – це спроба Кабміну штучно скоротити кількість отримувачів субсидії. Можливість реструктуризації боргів у населення передбачена чинним законодавством. Ухвалення ж урядом рішення про розстрочку одночасно з розглядом проекту бюджету у парламенті наводить на думку про підготовку до масового скорочення отримувачів субсидій. Цього не можна допустити у жодному разі», – підсумував Володимир Дебой.
Погода, Новости, загрузка...