Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 14 листопада 23:44
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 июня 2011, 19:45

В Житомирі Пашинський заявив, що влада скинула маски

«Тепер зрозуміло, що всі обіцянки про покращення життя сьогодні чи завтра – ніщо інше
Народний депутат України голова обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Сергій Пашинський вважає, що пенсійна реформа, проголосована у першому читанні ВР, показує справжнє обличчя влади.

Вчора підчас прес-конференції народний депутат України Сергій Пашинський заявив про те, що проголосована минулого четверга Верховною Радою політреформа зняла маски з влади.

«Тепер зрозуміло, що всі обіцянки про покращення життя сьогодні чи завтра – ніщо інше як цинічна брехня. Сьогодні іде наступ на всі права та свободи українців. Пенсійна реформа – лише окремий приклад», - сказав лідер Житомирської «Батькіщини».

Він зупинився на окремих особливостях проголосованого закону, зокрема про збільшення пенсійного віку для жінок та окремих категорій чоловіків, зміни в пенсійному забезпеченні військових та науковців. Всі вони далекі від покращення.

Особливу увагу Сергій Пашинський звернув на лобіювання недержавних пенсійних фондів. На думку народного депутата, ця «родзинка» викликає занепокоєння: «Як фінансист я розумію, що з нашим рівнем захисту людей та цивілізованості фінансового ринку ми можемо отримати черговий трест, як в 90-х, який залишить людей без грошей».

Лукавством він назвав обмеження максимального рівня пенсії, оскільки ухвалюючи цей пункт депутати знали про те, що Конституційний суд не підтримає таке рішення.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...