Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 02:58
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 декабря 2011, 08:56

Михайло Сліпченко: Працівники Житомирського ТТУ не вірять обіцянкам влади і готові до акцій протесту

«Люди не сприйняли ці обіцянки. Їм вже 5 місяців морочать голову, що ось-ось – і гроші будуть. Водії і кондуктори готові до акцій протесту. Ці керманичі мають визнати, що безпорадні перед проблемами управління. Говорять про якісь поїздки в Адміністрацію Президента, Кабінет Міністрів. Людям байдуже, куди вони їздять, якщо усі ці візити зводяться до банальних теревень»
Михайло Сліпченко: Працівники Житомирського ТТУ не вірять обіцянкам влади і готові до акцій протесту
6 грудня відбулося профспілкове зібрання Житомирського тролейбусно-трамвайного управління. Прийшли регіонали Житомирський міський голова Володимир Дебой та голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук.

Причина зібрання – багатомільйонні борги по зарплаті працівникам ТТУ. Рижук пообіцяв, що до 20 грудня виплатять 4 млн.грн., ще стільки ж - до кінця року. На початку 2012 р. влада пообіцяла повністю розрахуватися з боргами.

«Люди не сприйняли ці обіцянки. Їм вже 5 місяців морочать голову, що ось-ось – і гроші будуть. Водії і кондуктори готові до акцій протесту», - зауважив заступник голови Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Михайло Сліпченко, який був присутній на цій зустрічі.

За словами Михайла Сліпченка, місцева влада ніяк не впливає на ситуацію у ТТУ.

«Ці керманичі мають визнати, що безпорадні перед проблемами управління. Говорять про якісь поїздки в Адміністрацію Президента, Кабінет Міністрів. Людям байдуже, куди вони їздять, якщо усі ці візити зводяться до банальних теревень», - говорить Михайло Сліпченко.

Свободівець нагадав про казкові проекти нинішньої влади відродити ТТУ.

«І хотіли здавати в оренду ДЕПО, і якісь додаткові кредити брати. Їм не у владі працювати, а казки писати», - наголосив Михайло Сліпченко.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...