Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 20 липня 09:43
Анонси
В епіцентрі
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської радиКостянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімей

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 июня 2024, 14:31

Віталій Бунечко: Безпекова угода виводить наші відносини зі США на новий рівень справжнього союзництва

Вчора Президент України Володимир Зеленський і Президент США Джо Байден підписали найсильнішу безпекову угоду за весь період незалежності України.
Віталій Бунечко: Безпекова угода виводить наші відносини зі США на новий рівень справжнього союзництва
На думку начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, це дуже важлива подія для нашої країни, яка виводить наші відносини зі США на новий рівень справжнього союзництва.

«Цей документ засвідчує, що США будуть підтримувати Україну протягом наступних 10 років. Ми можемо розраховувати на постійну допомогу в обороні та інших важливих сферах.

Документ також визнає відповідальність Росії за війну і як прямий наслідок агресії передбачає використання російських активів для відновлення України та посилення санкцій проти росії. Це важливий крок до справедливості, компенсації збитків, які ми зазнали та придушення військово-економічного потенціалу країни-агресора.

Америка готова допомагати нам здобути перемогу в цій війні, а також відновлювати Україну після її завершення. Така підтримка допоможе нашій країні стати сильнішою та стійкішою.

США співпрацюватимуть з Україною в розвитку нашого оборонного виробництва. Це створить нові робочі місця для українців і американців, підвищить наші можливості у сфері оборони та сприятиме економічному зростанню.

Особливо важливим є те, що в майбутньому США підтримують вступ України до НАТО, що є важливим для нашої безпеки та нової архітектури безпеки у світі. Це великий крок на шляху до євроатлантичної інтеграції.

Україна вдячна президенту Байдену за лідерство та підтримку, а також обом партіям та палатам Конгресу за те, що вони допомагають захищати нашу Незалежність. Ми вдячні за цю безпрецедентну підтримку і впевнені, що разом зможемо побудувати сильну та незалежну Україну», - наголошує Віталій Бунечко.
Погода, Новости, загрузка...