Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 12 листопада 07:26
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 июля 2011, 09:06

Микола Рудченко тримає руку на пульсі актуальних проблем

Понеділок – приймальний день в офісі обласного центру. Як правило, у день прийому
У несесійні тижні народний депутат України фракції Народної Партії у Верховній Раді України, голова Житомирської обласної організації Народної Партії Микола Рудченко працює в регіоні.

Понеділок – приймальний день в офісі обласного центру. Як правило, у день прийому тут буває два-три, а то й чотири десятки людей, і більшість їхніх прохань стосуються фінансової допомоги на лікування. Що поробиш, грошове забезпечення пересічних мешканців Житомирщини залишає бажати кращого, а екологія, низькоякісні продукти харчування та інші фактори негативно позначаються на стані здоров’я людей, у той же час послуги «безкоштовної» вітчизняної медицини обходяться дуже дорого. Утім, до депутата звертаються не лише приватні особи, надходять і колективні звернення: від підприємств, організацій, територіальних громад.

Аби тримати руку на пульсі актуальних проблем, Микола Миколайович час від часу об’їжджає райони області, спілкується з людьми, щоб не з чужих вуст, а у безпосередньому контакті з земляками почути про їхні проблеми, обговорити шляхи і намітити плани їх вирішення. Живе спілкування з виборцями, за словами М.Рудченка, є обов’язковою складовою депутатської роботи, адже саме воно відіграє важливу роль у законотворчій діяльності.

– На жаль, левова частка моєї роботи – це звернення у різні інстанції щодо соціального захисту людей. Я готую в середньому 60 звернень на місяць. Так не повинно бути, однак у нас така система: люди ходять по кілька разів на прийоми до чиновників, але їхні питання не вирішуються. А тому вони йдуть до мене, і коли вже народний депутат звертається до посадовця, він реагує. Хоча теж не завжди у відведений законодавством термін, і більшість відповідей – це відписки, які мені надсилають не перші особи, а їхні заступники. Тоді доводиться звертатись у вищі інстанції, озвучувати з трибуни запити. Хочу наголосити на тому, що система влади у нас настільки розбалансована, що пересічній людині вирішувати, здавалося б, прості питання доводиться доволі непросто, а часом і неможливо, – констатує голова Житомирської обласної організації Народної Партії.

Микола Миколайович висловлює впевненість, що порядок усе ж буде наведено. Свою впевненість він підкріплює тим аргументом, що нинішній Президент України Віктор Янукович, з яким М.Рудченко у свій час активно співпрацював, будучи губернатором, хороший господарник, який знає, що таке дисципліна і порядок.

Днями депутат-народник відвідав Радомишльський район Житомирщини. На зустрічі з працівниками місцевого РЕМу Микола Миколайович проаналізував роботу структури, наголосив на високому рівні кадрової підготовки та дисциплінованості енергетиків і побажав «і надалі тримати марку». Було вручено партійні квитки тим, хто висловив бажання бути в лавах народників.

Микола Рудченко поінформував учасників зустрічі, що шукає можливість поліпшити стан доріг райцентру. «У вас не дороги, а напрямки руху, такого жахливого стану доріг немає в жодному районі області», – зазначив він. У цьому контексті варто повідомити, що Микола Миколайович добре володіє ситуацією на Радомишльщині і активно працює, аби вирішити нагальні проблеми. Так, 2 роки тому завдяки його ініціативі та наполегливості було виділено 1 млн державних коштів на добудову районної лікарні. Також завдяки депутатові-народнику в багатьох селах було вирішено проблеми благоустрою, освітлення центральних вулиць та ряд інших.

Микола Миколайович тісно співпрацює з енергетиками ще з того часу, коли був заступником та головою Житомирської ОДА. А головний енергетик області Анатолій Левицький – депутат облради від Народної Партії вже не одне скликання, а тому всі проблеми в галузі енергетики вирішуються спільно за підтримки М.Рудченка.

Питання, відповіді на які з уст депутата-народника хотіли почути працівники РЕМу, стосувалися пенсійної реформи, виборчого законодавства, виборів влади на місцях, а також продажу землі, проблеми відродження сільськогосподарської галузі, адже Житомирщина завжди була аграрною областю. Щодо останнього, Микола Миколайович зазначив: «Коли я був губернатором, в області працювало 740 сільськогосподарських підприємств.

Сьогодні немає і половини. Інвестори – це добре. Але ж як вони працюють: пригнали техніку, провели які потрібно роботи і поїхали. А що забезпечують? Робочі місця? Ні. Чи вони надають підтримку сільській раді, школі, Будинку культури? Ні. А тому інвестори для сільської громади у більшості випадків – це транзит. Є й інший аспект – добре, коли приходять порядні люди. Але ж я з власного досвіду знаю, як дехто з них працює, бо особисто неодноразово звертався у прокуратуру щодо забруднення горе-інвесторами навколишнього середовища, води та низки інших проблем, пов’язаних з їхньою діяльністю».

У ході зустрічі Микола Рудченко висловив свою думку щодо ринку землі, пенсійного забезпечення, з приводу якого Микола Миколайович прогнозує ще неодноразові корегування законодавства, як це відбувається з Податковим кодексом.


RuporZT
Погода, Новости, загрузка...