Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 04 червня 03:21
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 июля 2011, 09:06

Микола Рудченко тримає руку на пульсі актуальних проблем

Понеділок – приймальний день в офісі обласного центру. Як правило, у день прийому
У несесійні тижні народний депутат України фракції Народної Партії у Верховній Раді України, голова Житомирської обласної організації Народної Партії Микола Рудченко працює в регіоні.

Понеділок – приймальний день в офісі обласного центру. Як правило, у день прийому тут буває два-три, а то й чотири десятки людей, і більшість їхніх прохань стосуються фінансової допомоги на лікування. Що поробиш, грошове забезпечення пересічних мешканців Житомирщини залишає бажати кращого, а екологія, низькоякісні продукти харчування та інші фактори негативно позначаються на стані здоров’я людей, у той же час послуги «безкоштовної» вітчизняної медицини обходяться дуже дорого. Утім, до депутата звертаються не лише приватні особи, надходять і колективні звернення: від підприємств, організацій, територіальних громад.

Аби тримати руку на пульсі актуальних проблем, Микола Миколайович час від часу об’їжджає райони області, спілкується з людьми, щоб не з чужих вуст, а у безпосередньому контакті з земляками почути про їхні проблеми, обговорити шляхи і намітити плани їх вирішення. Живе спілкування з виборцями, за словами М.Рудченка, є обов’язковою складовою депутатської роботи, адже саме воно відіграє важливу роль у законотворчій діяльності.

– На жаль, левова частка моєї роботи – це звернення у різні інстанції щодо соціального захисту людей. Я готую в середньому 60 звернень на місяць. Так не повинно бути, однак у нас така система: люди ходять по кілька разів на прийоми до чиновників, але їхні питання не вирішуються. А тому вони йдуть до мене, і коли вже народний депутат звертається до посадовця, він реагує. Хоча теж не завжди у відведений законодавством термін, і більшість відповідей – це відписки, які мені надсилають не перші особи, а їхні заступники. Тоді доводиться звертатись у вищі інстанції, озвучувати з трибуни запити. Хочу наголосити на тому, що система влади у нас настільки розбалансована, що пересічній людині вирішувати, здавалося б, прості питання доводиться доволі непросто, а часом і неможливо, – констатує голова Житомирської обласної організації Народної Партії.

Микола Миколайович висловлює впевненість, що порядок усе ж буде наведено. Свою впевненість він підкріплює тим аргументом, що нинішній Президент України Віктор Янукович, з яким М.Рудченко у свій час активно співпрацював, будучи губернатором, хороший господарник, який знає, що таке дисципліна і порядок.

Днями депутат-народник відвідав Радомишльський район Житомирщини. На зустрічі з працівниками місцевого РЕМу Микола Миколайович проаналізував роботу структури, наголосив на високому рівні кадрової підготовки та дисциплінованості енергетиків і побажав «і надалі тримати марку». Було вручено партійні квитки тим, хто висловив бажання бути в лавах народників.

Микола Рудченко поінформував учасників зустрічі, що шукає можливість поліпшити стан доріг райцентру. «У вас не дороги, а напрямки руху, такого жахливого стану доріг немає в жодному районі області», – зазначив він. У цьому контексті варто повідомити, що Микола Миколайович добре володіє ситуацією на Радомишльщині і активно працює, аби вирішити нагальні проблеми. Так, 2 роки тому завдяки його ініціативі та наполегливості було виділено 1 млн державних коштів на добудову районної лікарні. Також завдяки депутатові-народнику в багатьох селах було вирішено проблеми благоустрою, освітлення центральних вулиць та ряд інших.

Микола Миколайович тісно співпрацює з енергетиками ще з того часу, коли був заступником та головою Житомирської ОДА. А головний енергетик області Анатолій Левицький – депутат облради від Народної Партії вже не одне скликання, а тому всі проблеми в галузі енергетики вирішуються спільно за підтримки М.Рудченка.

Питання, відповіді на які з уст депутата-народника хотіли почути працівники РЕМу, стосувалися пенсійної реформи, виборчого законодавства, виборів влади на місцях, а також продажу землі, проблеми відродження сільськогосподарської галузі, адже Житомирщина завжди була аграрною областю. Щодо останнього, Микола Миколайович зазначив: «Коли я був губернатором, в області працювало 740 сільськогосподарських підприємств.

Сьогодні немає і половини. Інвестори – це добре. Але ж як вони працюють: пригнали техніку, провели які потрібно роботи і поїхали. А що забезпечують? Робочі місця? Ні. Чи вони надають підтримку сільській раді, школі, Будинку культури? Ні. А тому інвестори для сільської громади у більшості випадків – це транзит. Є й інший аспект – добре, коли приходять порядні люди. Але ж я з власного досвіду знаю, як дехто з них працює, бо особисто неодноразово звертався у прокуратуру щодо забруднення горе-інвесторами навколишнього середовища, води та низки інших проблем, пов’язаних з їхньою діяльністю».

У ході зустрічі Микола Рудченко висловив свою думку щодо ринку землі, пенсійного забезпечення, з приводу якого Микола Миколайович прогнозує ще неодноразові корегування законодавства, як це відбувається з Податковим кодексом.


RuporZT
Погода, Новости, загрузка...