Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 березня 15:09
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 января 2015, 11:37

Сергій Машковський: «В рамках мобілізації в області буде призвано не більше 2 тис. осіб»

Відповідаючи на запитання журналістів під час брифінгу з питань початку та проведення четвертої хвилі часткової мобілізації на Житомирщині, голова облдержадміністрації Сергій Машковський звернув увагу: «В рамках мобілізації в області буде призвано не більше 2 тис. осіб, з яких 30% - офіцери»
Сергій Машковський: «В рамках мобілізації в області буде призвано не більше 2 тис. осіб»
Обласний військовий комісар Микола Залесський повідомив, що у 2014 році під мобілізацію потрапило близько 10 тис. наших земляків.

Сергій Машковський наголосив, що за офіційними даними наразі в області налічується 104 загиблих, 37 військових перебувають у полоні, а 62 – безвісти зниклі. За словами голови облдержадміністрації, обласна влада співпрацює з профільними міністерствами та відомствами, а також із волонтерами з метою визволення полонених та пошуку безвісти зниклих.

Керівник області переконаний, що перед тим як військовослужбовці, які виконували бойові завдання в зоні проведення АТО, повернуться до роботи, вони мають пройти медичну реабілітацію. Голова облдержадміністрації вважає, що бійці АТО зможуть продовжити роботу в органах внутрішніх справ Житомирщини. «Впевнений, що 80-90% наших військових потребують психологічної реабілітації. У 2014 році в області розпочала діяти програма реабілітації, якою вже скористалося близько 400 осіб. Цього року в обласному бюджеті на такі потреби передбачено близько 3 млн. грн. Якщо фахівців не вистачатиме, ми залучатимемо волонтерів-психологів», - зазначив Сергій Машковський.

Голова облдержадміністрації закликав інформувати його особисто, якщо мобілізовані військові не будуть належним чином забезпечені одягом, засобами захисту та продуктами, адже вище державне керівництво запевняє, що у 2015 році таких проблем не виникатиме.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...