Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 14 листопада 10:57
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 сентября 2011, 09:16

Олена Галагуза розповіла про церковний бізнес у Житомирі

Знімальна група «Погляду з Оленою Галагузою» завітала до владики Никодима, який
Олена Галагуза розповіла про церковний бізнес у Житомирі
16 вересня о 19-40 та 17 вересня о 10-15 на телеканалі «Тоніс» черговий випуск авторської програми «Погляд з Оленою Галагузою». Цього разу мова про церковний бізнес у Житомирі.

Знімальна група «Погляду з Оленою Галагузою» завітала до владики Никодима, який з червня цього року є єпископом Житомирським і Новоград-Волинським (УПЦ МП). Він зізнався, що має подарований джип «Тойота Прадо», але жодного слова не сказав про джип «Мерседес», на якому його бачили напередодні.

Отець Богдан із Свято-Михайлівського собору (УПЦ КП) нещодавно продав старе авто, придбане за кошти німецьких друзів, і придбав бус «Вольксваген», який перероблено для потреб громади церкви.

Отець Ярослав із парафії Божого Милосердя (римо-католицький храм) пересувається на «Пежо», яке купив Орден отців Паллотинів, до якого він належить.

Якщо транспортні засоби можна списати на подарунки чи пожертви, інша річ – звершення треб, наприклад, хрещення чи вінчання. Як відомо, ці послуги не безкоштовні. Чи всіх влаштовує сплачувати за релігійні обряди? Цікаву історію зі свого життя розповів режисер драмтеатру Петро Авраменко, який вимагає від церкви квитанції за надані послуги.

Докладніше – у «Погляді з Оленою Галагузою».
Погода, Новости, загрузка...