Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 21 липня 15:35
Анонси
В епіцентрі
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в УкраїніСвято вареників, квести, катання на човнах – фестиваль «Червоне ЕкоФест» зібрав близько 1,5 тисячі людейУ Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 октября 2011, 09:54

Житомирщині виділять 2 млн.грн на обстеження радіоактивно забруднених територій

Дозиметрична паспортизація має здійснюватися щороку в населених пунктах, які віднесено до зон радіоактивного забруднення, проте, через брак коштів, протягом трьох останніх років такі заходи не проводились.
Житомирщині виділять 2 млн.грн на обстеження радіоактивно забруднених територій
За бюджетною програмою „Радіологічний захист населення та екологічне оздоровлення території, що зазнала радіоактивного забруднення” для Житомирської області передбачено майже 2 млн. грн. для проведення комплексу робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів області, які знаходяться на радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях.

У роботах з дозиметричної паспортизації будуть задіяні організації, установи, підприємства, які мають право здійснювати вимірювання у галузі визначення вмісту радіонуклідів.

Дозиметрична паспортизація має здійснюватися щороку в населених пунктах, які віднесено до зон радіоактивного забруднення, проте, через брак коштів, протягом трьох останніх років такі заходи не проводились. Тому і виникла нагальна проблема проведення зазначених заходів з метою уточнення радіологічної ситуації, повідомляє управління з надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержєадміністрації.

Обстеженню підлягають населені пункти, в яких протягом п’яти років отримано не менше 10 оцінок вмісту радіонуклідів у молоці та картоплі місцевого виробництва (у кожному із продуктів) та 30 вимірювань активності радіонуклідів в організмі осіб, які мешкають у цьому населеному пункті, за допомогою лічильника випромінення людини. Це Володарсько-Волинський, Ємільчинський, Коростенський, Лугинський, Малинський, Народицький, Новоград-Волинський, Овруцький та Олевський райони.
За матеріалами: 1.zt
Погода, Новости, загрузка...