Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 19 листопада 04:13
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 октября 2011, 09:54

Житомирщині виділять 2 млн.грн на обстеження радіоактивно забруднених територій

Дозиметрична паспортизація має здійснюватися щороку в населених пунктах, які віднесено до зон радіоактивного забруднення, проте, через брак коштів, протягом трьох останніх років такі заходи не проводились.
Житомирщині виділять 2 млн.грн на обстеження радіоактивно забруднених територій
За бюджетною програмою „Радіологічний захист населення та екологічне оздоровлення території, що зазнала радіоактивного забруднення” для Житомирської області передбачено майже 2 млн. грн. для проведення комплексу робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів області, які знаходяться на радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях.

У роботах з дозиметричної паспортизації будуть задіяні організації, установи, підприємства, які мають право здійснювати вимірювання у галузі визначення вмісту радіонуклідів.

Дозиметрична паспортизація має здійснюватися щороку в населених пунктах, які віднесено до зон радіоактивного забруднення, проте, через брак коштів, протягом трьох останніх років такі заходи не проводились. Тому і виникла нагальна проблема проведення зазначених заходів з метою уточнення радіологічної ситуації, повідомляє управління з надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержєадміністрації.

Обстеженню підлягають населені пункти, в яких протягом п’яти років отримано не менше 10 оцінок вмісту радіонуклідів у молоці та картоплі місцевого виробництва (у кожному із продуктів) та 30 вимірювань активності радіонуклідів в організмі осіб, які мешкають у цьому населеному пункті, за допомогою лічильника випромінення людини. Це Володарсько-Волинський, Ємільчинський, Коростенський, Лугинський, Малинський, Народицький, Новоград-Волинський, Овруцький та Олевський райони.
За матеріалами: 1.zt
Погода, Новости, загрузка...