Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 18 жовтня 20:00
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДАВолодимир Ширма скликає позачергову сесію Житомирської обласної радиГолова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колег
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 мая 2019, 11:15

100 власників сонячних станцій на Житомирщині отримали компенсацію з обласного бюджету

За ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича на Житомирщині третій рік поспіль діє програма, за якою власники сонячних станцій отримують компенсації з обласного бюджету. Так, з початку дії програми 100 господарів, які встановили приватні сонячні станції, отримали близько 4,7 млн грн відшкодування.Про це повідомляє департамент регіонального розвитку ОДА.За інформацією департаменту, у Житомирській області вже працює 238 приватних станцій, які використовують енергію сонця.Із них 100 власників вже скористались обласної програмою компенсації за встановлення обладнання і окрім того, що отримують кошти за «зеленим тарифом», одержали на рахунки до 50 тис. грн відшкодування. Загалом за встановлення сонячних станції вже компенсували близько 4,7 млн грн з обласного бюджету.Лише у 2019 році таку компенсацію отримали 22 жителі Житомирщини на загальну суму 1 млн 64 тис. грн.Крім цього, на розгляді знаходяться документи на відшкодування станцій, батарей та панелей ще від 80 власників сонячних станції в області.За умовами програми, кожен, хто встановлює сонячну електростанцію відповідно до встановленого порядку, може отримати компенсацію із обласного бюджету – 20% від вартості обладнання, але в межах 50 тис грн.Для того, щоб отримати кошти на встановлення сонячних батарей та електростанцій за власні кошти, необхідно:Вибрати необхідне обладнання у офіційного постачальника і попросити у нього рахунок-фактуру.
Придбати і змонтувати обладнання сонячної електростанції відповідно до встановленого порядку.
Укласти договір з обленерго.
Надати в облдержадміністрацію документи: рахунок-фактуру (накладну), довідку з обленерго про підключення, паспорт і податковий код.
Отримати через 14-21 днів компенсацію на особистий банківський рахунок.


Для отримання компенсації при встановленні сонячної станції за кредитні кошти:Вибрати необхідне обладнання у офіційного постачальника і попросити у нього рахунок-фактуру.
Відвідати державний банк і оформити кредит.
Купити і змонтувати обладнання відповідно до встановленого порядку.
Укласти договір з обленерго.
Надати в облдержадміністрацію документи: рахунок-фактуру (накладну) довідку про підключення з обленерго, паспорт і податковий код.
Почекати позитивного рішення комісії, після чого на кредитний рахунок надійде компенсація від тіла кредиту.


Компенсуються витрати на наступний перелік обладнання: сонячні панелі, контролери заряду, АКБ, інвертори, системи кріплень до даху, конектори і кабель, електрощит для приєднання панелей до інвертора, прилади обліку, захисне і комутаційне обладнання.За довідками звертайтеся за телефонами: (0412) 47-46-44, 47-46-42.Нагадаємо, що жителі Житомирщини також можуть отримати компенсацію за «теплими кредитами».
Погода, Новости, загрузка...