Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 18 липня 10:29
Анонси
В епіцентрі
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в УкраїніСвято вареників, квести, катання на човнах – фестиваль «Червоне ЕкоФест» зібрав близько 1,5 тисячі людейУ Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 мая 2019, 11:15

100 власників сонячних станцій на Житомирщині отримали компенсацію з обласного бюджету

За ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича на Житомирщині третій рік поспіль діє програма, за якою власники сонячних станцій отримують компенсації з обласного бюджету. Так, з початку дії програми 100 господарів, які встановили приватні сонячні станції, отримали близько 4,7 млн грн відшкодування.Про це повідомляє департамент регіонального розвитку ОДА.За інформацією департаменту, у Житомирській області вже працює 238 приватних станцій, які використовують енергію сонця.Із них 100 власників вже скористались обласної програмою компенсації за встановлення обладнання і окрім того, що отримують кошти за «зеленим тарифом», одержали на рахунки до 50 тис. грн відшкодування. Загалом за встановлення сонячних станції вже компенсували близько 4,7 млн грн з обласного бюджету.Лише у 2019 році таку компенсацію отримали 22 жителі Житомирщини на загальну суму 1 млн 64 тис. грн.Крім цього, на розгляді знаходяться документи на відшкодування станцій, батарей та панелей ще від 80 власників сонячних станції в області.За умовами програми, кожен, хто встановлює сонячну електростанцію відповідно до встановленого порядку, може отримати компенсацію із обласного бюджету – 20% від вартості обладнання, але в межах 50 тис грн.Для того, щоб отримати кошти на встановлення сонячних батарей та електростанцій за власні кошти, необхідно:Вибрати необхідне обладнання у офіційного постачальника і попросити у нього рахунок-фактуру.
Придбати і змонтувати обладнання сонячної електростанції відповідно до встановленого порядку.
Укласти договір з обленерго.
Надати в облдержадміністрацію документи: рахунок-фактуру (накладну), довідку з обленерго про підключення, паспорт і податковий код.
Отримати через 14-21 днів компенсацію на особистий банківський рахунок.


Для отримання компенсації при встановленні сонячної станції за кредитні кошти:Вибрати необхідне обладнання у офіційного постачальника і попросити у нього рахунок-фактуру.
Відвідати державний банк і оформити кредит.
Купити і змонтувати обладнання відповідно до встановленого порядку.
Укласти договір з обленерго.
Надати в облдержадміністрацію документи: рахунок-фактуру (накладну) довідку про підключення з обленерго, паспорт і податковий код.
Почекати позитивного рішення комісії, після чого на кредитний рахунок надійде компенсація від тіла кредиту.


Компенсуються витрати на наступний перелік обладнання: сонячні панелі, контролери заряду, АКБ, інвертори, системи кріплень до даху, конектори і кабель, електрощит для приєднання панелей до інвертора, прилади обліку, захисне і комутаційне обладнання.За довідками звертайтеся за телефонами: (0412) 47-46-44, 47-46-42.Нагадаємо, що жителі Житомирщини також можуть отримати компенсацію за «теплими кредитами».
Погода, Новости, загрузка...