Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 03:34
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 июня 2019, 10:52

Збираючись у відпуску до інших країн – врахуйте особливості перетину кордону

Щороку влітку значно збільшується потік громадян, які мають наміри відпочити за кордоном. Проте відпочинок, для громадян, які не вірно планують свою подорож, може розпочатися із втрати часу на черги в пункті пропуску, а інколи і завершитись відмовою у виїзді за кордон. Основними причинами незручностей з якими подорожуючі зустрічаються на кордоні зазвичай є невдале планування маршрутів руху, недбале ставлення осіб до оформлення документів на право виїзду за кордон, а також існування певних обмежень, в разі заборгованостей перед юридичними та фізичними особами, такими як несплачені аліменти, рішення суду, тощо.

Для того, щоб подорож була комфортною та без зайвих клопотів прикордонники Житомирського загону черговий раз нагадують і наголошують громадянам та організаторам поїздок про необхідність уважніше ставитися до оформлення документів та вибору маршруту руху. Крім того громадянам доцільно звернутися за консультацією до туристичної фірмами, послугами яких вони користуються.

Також всю необхідну інформацію щодо перетину кордону можна отримати на офіційному вебсайті Держприкордонслужби України (https://dpsu.gov.ua) зокрема:
щодо завантаженості пунктів пропуску в розділі ІНТЕРАКТИВНА МАПА (https://dpsu.gov.ua/ua/map);
щодо діючих пунктів пропуску, порядку перетинання кордону громадянами України, виїзду за кордон неповнолітніх дітей, перетину кордону іноземцями та особами без громадянства, інформації туристичним організаціям, а також отримати дані про безвізовий режим, реінтеграцію, здійснення пропуску осіб до тимчасово окупованих територій – в розділі ПЕРЕТИН КОРДОНУ/КПВВ (https://dpsu.gov.ua);
або за телефоном: 0 800 218 808 цілодобово.

Зазначимо, що обмеження в перетині кордону можуть виникати при відсутності необхідних документів для виїзду за кордон, рішенні суду або інших випадках відповідно до законодавства. Саме тому громадяни не повинні звертати увагу на будь-яку іншу інформацію в тому числі, яка надходить від незрозумілих організацій на їх особисті телефони смс-повідомленнями про обмеження у виїзді за кордон через певні життєві обставини в яких вказується Державна прикордонна служба України.
Приємних Вам подорожей!
Погода, Новости, загрузка...