Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 19:15
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 июня 2011, 18:59

В Житомирській області чеська фірма будує завод вартістю 5 млн. євро

Виступаючи перед учасниками заходу, Житомирський губернатор Сергій Рижук наголосив, що
7 червня в селі Привороття Брусилівського району відбулося урочисте відкриття заводу з виробництва електротехнічних інсталяційних будівельних виробів ДП ФІРМА «КОПОС ЕЛЕКТРО УА» чеської фірми «КОПОС КОЛІН» А.Т. Про це повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Виступаючи перед учасниками заходу, Житомирський губернатор Сергій Рижук наголосив, що за останній рік в області відкрито 156 аналогічних підприємств різного профілю. Це показник, який дозволив області вийти на передові позиції в Україні. Особливістю даного проекту є повне взаєморозуміння з жителями села, керівництвом району з питань його впровадження. Рижук подякував інвесторам, зазначивши, що йдеться про чесний іноземний капітал дружньої країни, саме такий, який сприятиме відродження економічного потенціалу області.

Довідково: Проектом, термін реалізації якого – 2010-2012 роки, передбачено будівництво заводу загальною вартістю 5 млн. євро. На сьогодні побудовано адміністративно-виробничий корпус та майданчик для зберігання готової продукції. Згідно з інвестиційним проектом з введенням заводу річний випуск продукції складатиме 35 млн. грн. На даний час підприємство випускає короба та трубки гнучкі з полівінілхлориду, труби для підземної укладки кабелю з поліетилену. На підприємстві працює 14 осіб, середньомісячна зарплата яких становить 3600 грн. Планується створити 25 нових робочих місць.

Житомир.info
Погода, Новости, загрузка...