Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 27 травня 04:50
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 сентября 2011, 09:03

Три місяці без води живуть люди у багатоквартирних будинках Любара

Проблеми із водопостачанням розпочалися ще двадцять років томУ, кажуть жителі райцентру
Три місяці без води живуть люди у багатоквартирних будинках Любара
Три місяці без води живуть люди у багатоквартирних будинках Любара на Житомирщині. Вони змушені носити воду із криниць та джерел. Усе це через поламку водонапірної башти. Утім грошей на її ремонт у місті немає. Як тисяча мешканці райцентру розв'язують проблеми з водою дізнавалася кореспондент "5 канал" Наталія Дехтієвська.
Валентина Гринюк: "Води немає. Хоч в одну сторону, в другу. Ми дуже хочемо, щоб вона бігла. Ми так втомилися в цьому році з цією водою".

Проблеми із водопостачанням розпочалися ще двадцять років томУ, кажуть жителі райцентру. Водогін час від часу лагодили, відтак любарці воду отримували з перебоями. Однак цього літа вона взагалі зникла.

Людмила Коломієць: "Вже три місяці немає води. Ні вдень, ні вночі. Коли з’явиться трошки, то можна чуточку набрати води".

Катерина Наконечна: "Дітей треба обстірати, помити. Вода в цих бачках надоїла. Кран відкриєш – немає".

Мешканці приватного сектору проблему із водою розв'язують здебільшого самотужки - копають криниці.

Із колодязів чи джерел доводиться носити її і мешканцям майже чотирьохсот квартир. Зі скаргами вони неодноразово зверталися до районних чиновників. Ті ж - ані пари з вуст. Коли журналісти заскочили зненацька чільника району, той намагався переконати, що вода є.

Далі - чиновник вже киває на комунальників. Ті ж у свою чергу пояснюють: змушені були припинити постачання води через аварійний стан водонапірної башти.

Людмила Набожник, директор Любарського КП "Житлово-комунальне господарство": "Водонапірна башта була у аварійному стані, там поряд гуртожиток ліцею. Ми змушені були її відсікти, тому що вона в будь-який момент може впасти. І це буде трагедія для Любара".

Тож мешканці Любара залишаються заручниками суперечок районних чиновників і комунальників. Ті не можуть з`ясувати - хто і чиїм коштом має ремонтувати водонапірну башту.

5 канал
Погода, Новости, загрузка...