Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 12 листопада 07:27
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 сентября 2011, 09:34

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців

На початок 2011 року кількість зареєстрованих суб’єктів господарської діяльності на Житомирщині
На Житомирщині створено регіональну раду підприємців
На виконання постанови Кабінету міністрів України і розпорядження голови обласної державної адміністрації на Житомирщині створено регіональну раду підприємців. На її першому засіданні обрано голову цієї ради та ухвалено Положення про напрямки її діяльності.

На початок 2011 року кількість зареєстрованих суб’єктів господарської діяльності на Житомирщині налічувала 142 тисячі одиниць, з яких 120 тисяч фізичних осіб – підприємців та 5 тисяч малих підприємств.

За перше півріччя поточного року податкові надходження до бюджетів усіх рівнів від діяльності суб»єктів малого підприємства склали 179 мільйонів гривень, це вже перевищує аналогічних показник за увесь 2010 рік. Як зазначив голова ОДА Сергій Рижук, обласна влада приділяє особливу увагу фінансовій підтримці малого підприємництва в рамках Комплексної програми, проте чимало нарікань на стан справ у цій сфері.

Сергій Рижук – голова ОДА: «Я теж не задоволений. Прем’єр-міністр не задоволений. Особливо незадоволений станом справ у законодавчій і нормативній базі розвитку підприємництва Президент України В.Янукович. він це говорить публічно і нас критикує справедливо за це»

Аби всі порозумілися і гідно співпрацювали та задля забезпечення залучення суб’єктів господарювання, громадських організацій та об’єднань підприємців до формування державної регуляторної політики та політики у сфері підприємництва в створено регіональні ради підприємців. На Житомирщині до її складу увійшли представники підприємницьких структур з районів та міст обласного підпорядкування від 15 громадських організацій підприємців та 32 суб’єкти підприємницької діяльності. Головою ради обрано керівника Житомирського комбінату силікатних виробів Валерія Онопрієнка, який має намір співпрацювати з владою.

Валерій Онопрієнко – голова правління Житомирського комбінату силікатних виробів: «Можливо було б доречно допомогти або підказати сьогоднішній владі, що немає сенсу рубати курку, яка несе золоті яйця… бо першим завданням усіх нас є забезпечення зарплатою усіх наших робітників»

На засіданні затвердили положення про регіональну раду підприємців, основними завданнями якої є – сприяння в створенні дієвого механізму взаємодії суб’єктів господарювання, - підготовка пропозицій щодо внесення змін до нормативно-правових актів в сфері підприємництва; розгляд проектів комплексної програми підтримки об’єктів малого підприємництва в області.

0412.in.ua
Погода, Новости, загрузка...