Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 21 липня 15:35
Анонси
В епіцентрі
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в УкраїніСвято вареників, квести, катання на човнах – фестиваль «Червоне ЕкоФест» зібрав близько 1,5 тисячі людейУ Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 октября 2011, 09:07

На Житомирщині відімкнули водопостачання, щоб водонапірна башта не впала на гуртожиток

На ремонт господарства необхідно один мільйон сімсот тисяч гривень. Проте чиновники кажуть, що таких грошей у місцевому бюджеті немає. Єдиний вихід – скинутися на ремонт місцянам.На Житомирщині відімкнули водопостачання, щоб водонапірна башта не впала на гуртожиток
На Житомирщині у містечку Любар комунальники припинили водопостачання, бо водонапірна башта будь-якої миті може завалитися на гуртожиток.

Вже 3 місяці люди проживають без води. Її відключили аби зменшити навантаженість на стару будівлю, повідомляє тсн.

На ремонт господарства необхідно один мільйон сімсот тисяч гривень. Проте чиновники кажуть, що таких грошей у місцевому бюджеті немає. Єдиний вихід – скинутися на ремонт місцянам. Але люди з такою пропозицією не погоджуються, адже сплачували за користування водою вчасно, а до тарифу включалася частка й на ремонт водогону.

Директор житлового господарства Людмила Набожник: « Водонапірна башта була у аварійному стані. Там поряд гуртожиток ліцею і ми змушені її законсервувати, тобто відсікти, щоб туди вода не потрапляла, тому що вона у будь-який момент може впасти».

Репортер Житомира
Погода, Новости, загрузка...