Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 20 листопада 15:31
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 ноября 2016, 22:13

Житомирські патрульні поліцейські провели спільну зустріч зі студентами вищих навчальних закладів

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху патрульні інтенсивно проводять профілактичні бесіди у навчальних закладах та освітніх підрозділах. Сьогодні патрульні поліцейські в приміщення міської ради провели спільну зустріч зі студентами вищих навчальних закладів.
Житомирські патрульні поліцейські провели спільну зустріч зі студентами вищих навчальних закладів
Організатори зібрання під час виступу обговорили питання щодо безпечної поведінки на дорозі.

Зазначалося, що пішохід є рівноправним учасником дорожнього руху і повинен знати і дотримуватися правил безпечної поведінки на дорозі. В разі порушення громадяни несуть адміністративну відповідальність на рівні з водіями.

Наголошувалося на тому, що у кожного має бути сформована особиста відповідальність за збереження власного життя. Людина має докладати зусиль аби уникнути отримання випадкового травматизму на проїжджій частині, адже часом необачність водія може вартувати пішоходу життя.

Патрульні пояснили 10 базових принципів безпечної поведінки на дорозі, дотримання і виконання яких вбереже від небажаних наслідків. Перш за все молоде покоління має пам’ятати про те, що кожен є відповідальним за своє здоров'я. І в разі непередбачуваної ситуації саме людина, а не металеві предмети отримують найбільшу шкоду.

Загалом за жовтень місяць патрульні провели лекцій більше ніж з 1000-ою аудиторією.
Погода, Новости, загрузка...