Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 19 червня 03:43
Анонси
В епіцентрі
Батьку пожежної охорони Житомирщини – 80!
Батьку пожежної охорони Житомирщини – 80!
Батьку пожежної охорони Житомирщини – 80!Поліція забезпечує правопорядок та безпеку на підприємстві у Черняхівському районіУ Житомирському кафедральному соборі попрощались із загиблим морським піхотинцемНа Житомирщині розпочав роботу спецпідрозділ патрульної поліції ТОР
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 мая 2017, 10:10

Викладачу ЖНАЕУ вручили диплом почесного доктора ННЦ «Інститут аграрної економіки»

Рішенням вченої ради Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» від 6 квітня 2017 року звання почесного доктора присуджено завідувачу кафедри фінансів і кредиту факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету Дмитру Демі.
Викладачу ЖНАЕУ вручили диплом почесного доктора ННЦ «Інститут аграрної економіки»
Відповідний диплом під час проведення Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування та розвиток сучасної моделі біоекономічної системи на сільських територіях» у ЖНАЕУ 18 травня Дмитру Івановичу особисто вручив Юрій Лупенко - директор ННЦ «Інститут аграрної економіки», д.е.н., професор, академік НААНУ.
Нагадаємо, що Дмитро Дема у 1977 році закінчив навчання у Житомирському сільськогосподарському інституту за спеціальністю «Бухгалтерський облік в сільському господарстві» та був направлений на роботу в колгосп «Перемога» Ружинського району Житомирської області на посаду головного бухгалтера колгоспу. В 1980-1983 роках навчався в аспірантурі НДІЕОСГ ім.. А.Г.Шліхтера (м. Київ) без відриву від виробництва за спеціальністю 08.00.22- економіка, планування і організація управління сільським господарством. В 1985 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Вдосконалення матеріального стимулювання праці працівників молочного скотарства» на засіданні спеціалізованої вченої ради Харківського сільськогосподарського інституту м.В.В.Докучаєва та отримав науковий ступінь кандидата економічних наук. З квітня 1983 року по вересень 1985 року працював молодшим науковим співробітником відділу економіки Українського НДІ кормів (м.Вінниця). З жовтня 1985 року працює в Житомирському національному агроекологічному університету. З 1994 року обіймає посаду завідувача кафедри фінасів і кредиту.
Вільно володіє англійською мовою. В 1991 році проходив 6-місячне стажування в університеті штату Пінічна Дакота (м.Фарго, США). В 1997-1998 роках, як стипендіат фонду ім..Фулбрайта протягом десяти місяців проводив наукові дослідження в цьому ж університеті.
Під науковим керівництвом професора Деми Д.І. 7 аспірантів захистили дисертації та отримали науковий ступінь кандидата економічних наук.Сфера наукових інтересів: Фінанси та оподаткування сільськогосподарських товаровиробників. Автор понад 170 наукових та навчально-методичних праць, в т. ч. 2 одноосібних монографій, співавтор 1 підручника та 15 навчальних посібників.
Погода, Новости, загрузка...