Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 жовтня 02:21
Анонси
В епіцентрі
Учень ЗОШ №17 Даніїл Шмідт зайняв ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі Intel Техно Україна 2017-2018
Учень ЗОШ №17 Даніїл Шмідт зайняв ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі Intel Техно Україна 2017-2018
Учень ЗОШ №17 Даніїл Шмідт зайняв ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі Intel Техно Україна 2017-2018Ігур Гундич: Не все й одразу, але прогрес на дорогах Житомирщини - я вже бачуНа Житомирщині «Батьківщина» допомогла 300 дітям відвідати театрЖитомирський ФК «Полісся» обіграв «Арсенал» з рахунком 2:0
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 мая 2017, 10:10

Викладачу ЖНАЕУ вручили диплом почесного доктора ННЦ «Інститут аграрної економіки»

Рішенням вченої ради Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» від 6 квітня 2017 року звання почесного доктора присуджено завідувачу кафедри фінансів і кредиту факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету Дмитру Демі.
Викладачу ЖНАЕУ вручили диплом почесного доктора ННЦ «Інститут аграрної економіки»
Відповідний диплом під час проведення Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування та розвиток сучасної моделі біоекономічної системи на сільських територіях» у ЖНАЕУ 18 травня Дмитру Івановичу особисто вручив Юрій Лупенко - директор ННЦ «Інститут аграрної економіки», д.е.н., професор, академік НААНУ.
Нагадаємо, що Дмитро Дема у 1977 році закінчив навчання у Житомирському сільськогосподарському інституту за спеціальністю «Бухгалтерський облік в сільському господарстві» та був направлений на роботу в колгосп «Перемога» Ружинського району Житомирської області на посаду головного бухгалтера колгоспу. В 1980-1983 роках навчався в аспірантурі НДІЕОСГ ім.. А.Г.Шліхтера (м. Київ) без відриву від виробництва за спеціальністю 08.00.22- економіка, планування і організація управління сільським господарством. В 1985 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Вдосконалення матеріального стимулювання праці працівників молочного скотарства» на засіданні спеціалізованої вченої ради Харківського сільськогосподарського інституту м.В.В.Докучаєва та отримав науковий ступінь кандидата економічних наук. З квітня 1983 року по вересень 1985 року працював молодшим науковим співробітником відділу економіки Українського НДІ кормів (м.Вінниця). З жовтня 1985 року працює в Житомирському національному агроекологічному університету. З 1994 року обіймає посаду завідувача кафедри фінасів і кредиту.
Вільно володіє англійською мовою. В 1991 році проходив 6-місячне стажування в університеті штату Пінічна Дакота (м.Фарго, США). В 1997-1998 роках, як стипендіат фонду ім..Фулбрайта протягом десяти місяців проводив наукові дослідження в цьому ж університеті.
Під науковим керівництвом професора Деми Д.І. 7 аспірантів захистили дисертації та отримали науковий ступінь кандидата економічних наук.Сфера наукових інтересів: Фінанси та оподаткування сільськогосподарських товаровиробників. Автор понад 170 наукових та навчально-методичних праць, в т. ч. 2 одноосібних монографій, співавтор 1 підручника та 15 навчальних посібників.
Погода, Новости, загрузка...