Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 16 серпня 03:08
Анонси
В епіцентрі
Вікторія Краснопір: «Дякую вам за те добро, яке ви несете в наше місто»
Вікторія Краснопір: «Дякую вам за те добро, яке ви несете в наше місто»
Вікторія Краснопір: «Дякую вам за те добро, яке ви несете в наше місто»Перший житель Житомирщини скористається мікрокредитом «Рука допомоги» для відкриття автомайстерніЖитомирських поліцейських привітали з професійним святомЖитомиряни вибороли перші місця на фестивалі «Зоряний прибій»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 сентября 2017, 21:15

У Житомирі Марина Порошенко відкрила новостворену Медіатеку та відвідала гала-концерт проекту Music Camp International

2 вересня Перша леді України Марини Порошенко відвідала Житомирську область із робочим візитом. Під час поїздки дружина Президента разом із Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком та керівництвом регіону відкрили першу Медіатеку в Житомирській області.
У Житомирі Марина Порошенко відкрила новостворену Медіатеку та відвідала гала-концерт проекту Music Camp International
Бібліотека нового зразка з’явилася в Житомирській інклюзивній школі № 28 імені Івана Виговського. Саме тут у кінці минулого навчального року Марина Порошенко спільно з дирекцією школи запланували переобладнати застарілу бібліотеку в Медіатеку. Також дружина Президента України ознайомилася з ходом робіт з облаштування Медіатеки в Хорошівській гімназії та в гуманітарній гімназії № 23 ім. М. Очерета.

За словами Марини Порошенко, в цілому з нового навчального року в інклюзивних школах-учасниках пілотного проекту Благодійного Фонду Порошенка розпочали свою роботу 68 Медіатек. «Сучасні бібліотеки є нормою в освітніх закладах світу і мають стати реальністю для українських шкіл. Адже це не лише джерело знань, а й інтерактивний простір для реалізації освітніх можливостей кожної дитини, враховуючи її індивідуальні особливості», - підкреслила Перша леді України.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко зауважив: «Розвиток інклюзивної освіти, створення умов для навчання дітей з особливими потребами в загальноосвітній школі – одне з головних завдань держави і місцевого самоврядування. І дуже важливо для цього створити багатофункціональний сучасний учбовий простір, оснащений за вимогами часу».
У ході візиту Перша леді України також взяла участь у гала-концерті музично-освітнього табору Music Camp International, який цього року проходить у Житомирі. За умовами проекту, протягом п’яти днів – з 28 серпня по 2 вересня – 200 дітей віком 11-16 років займалися хоровим співом та вчилися грати на музичних інструментах.

І вже здобуті навички та вміння молодь продемонструвала під час урочистого концерту в супроводі професійних музикантів у Житомирському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги.

Звертаючись до аудиторії, Марина Порошенко наголосила, що Music Camp Internationalдля України став традиційним, адже проходить уже 14-й рік поспіль. «За цей час у проекті взяли участь понад 15 000 українських дітей із різних регіонів України. А це значить, що вдалося розкрити безліч юних талантів. І хто знає, можливо хтось із них стане сучасним Мирославом Скориком, Володимиром Івасюком або Джамалою», - сказала вона.
Засновник та президент програми Music Camp International – диригент, викладач Констанція Фортунате, яка з 2014 року має звання Почесного Посла Миру в Україні. Музично-освітні табори уже проходили в Києві, Одесі, Львові, Вінниці, Черкасах, Запоріжжі, Чернівцях, Стрию.
Погода, Новости, загрузка...