Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 14 листопада 21:54
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 сентября 2017, 21:15

У Житомирі Марина Порошенко відкрила новостворену Медіатеку та відвідала гала-концерт проекту Music Camp International

2 вересня Перша леді України Марини Порошенко відвідала Житомирську область із робочим візитом. Під час поїздки дружина Президента разом із Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком та керівництвом регіону відкрили першу Медіатеку в Житомирській області.
У Житомирі Марина Порошенко відкрила новостворену Медіатеку та відвідала гала-концерт проекту Music Camp International
Бібліотека нового зразка з’явилася в Житомирській інклюзивній школі № 28 імені Івана Виговського. Саме тут у кінці минулого навчального року Марина Порошенко спільно з дирекцією школи запланували переобладнати застарілу бібліотеку в Медіатеку. Також дружина Президента України ознайомилася з ходом робіт з облаштування Медіатеки в Хорошівській гімназії та в гуманітарній гімназії № 23 ім. М. Очерета.

За словами Марини Порошенко, в цілому з нового навчального року в інклюзивних школах-учасниках пілотного проекту Благодійного Фонду Порошенка розпочали свою роботу 68 Медіатек. «Сучасні бібліотеки є нормою в освітніх закладах світу і мають стати реальністю для українських шкіл. Адже це не лише джерело знань, а й інтерактивний простір для реалізації освітніх можливостей кожної дитини, враховуючи її індивідуальні особливості», - підкреслила Перша леді України.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко зауважив: «Розвиток інклюзивної освіти, створення умов для навчання дітей з особливими потребами в загальноосвітній школі – одне з головних завдань держави і місцевого самоврядування. І дуже важливо для цього створити багатофункціональний сучасний учбовий простір, оснащений за вимогами часу».
У ході візиту Перша леді України також взяла участь у гала-концерті музично-освітнього табору Music Camp International, який цього року проходить у Житомирі. За умовами проекту, протягом п’яти днів – з 28 серпня по 2 вересня – 200 дітей віком 11-16 років займалися хоровим співом та вчилися грати на музичних інструментах.

І вже здобуті навички та вміння молодь продемонструвала під час урочистого концерту в супроводі професійних музикантів у Житомирському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги.

Звертаючись до аудиторії, Марина Порошенко наголосила, що Music Camp Internationalдля України став традиційним, адже проходить уже 14-й рік поспіль. «За цей час у проекті взяли участь понад 15 000 українських дітей із різних регіонів України. А це значить, що вдалося розкрити безліч юних талантів. І хто знає, можливо хтось із них стане сучасним Мирославом Скориком, Володимиром Івасюком або Джамалою», - сказала вона.
Засновник та президент програми Music Camp International – диригент, викладач Констанція Фортунате, яка з 2014 року має звання Почесного Посла Миру в Україні. Музично-освітні табори уже проходили в Києві, Одесі, Львові, Вінниці, Черкасах, Запоріжжі, Чернівцях, Стрию.
Погода, Новости, загрузка...