Неділя, 17 грудня 17:54
Анонси
В епіцентрі
Рік доріг – Житомирщина отримала 3 пересувні габаритно-вагові комплекси
Рік доріг – Житомирщина отримала 3 пересувні габаритно-вагові комплексиЖителі Житомирщині у жовтні здали до поліції 250 одиниць зброїЖитомирщина: результати місцевих виборів 29 жовтня 2017 року Лікарі провели медичні огляди жителів Пулинського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

16 сентября 2017, 21:07

Житомирський ФК «Полісся» обіграв «Арсенал» з рахунком 2:0

Житомирське «Полісся» отримало вже третю перемогу поспіль, феєрично обігравши «Арсенал-Київщина». Матч відбувся сьогодні, 16 вересня, у Коростені та завершився для наших футболістів перемогою з рахунком 2:0.
Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич після гри зазначив: «Результатом задоволений. Скажу чесно: цього разу я й очікував тільки перемогу. 2-й тайм порадував яскравою грою. Чітко спрацював наш воротар. Гарна командна робота, хоч гра була непростою. Так тримати! Ну й окрема подяка тренеру Едуарду Хаврову – з ним хлопці завжди в тонусі».

Також у перерві між таймами серед вболівальників відбувся розіграш призів від Ігоря Гундича за номерами квитків: футбольної атрибутики, м’ячів та нового смартфону Meizu 5.

Наступна гра ФК «Полісся» відбудеться 24 вересня у Львові. Для фанів футбольного клубу буде організовано автобус.