Понеділок, 10 грудня 13:02
Анонси
В епіцентрі
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУМи не маємо права зупинятися у втіленні символів змін, – Ігор Гундич розповів про децентралізацію в областіУ с. Базар вшанували пам’ять бійців армії Української Народної РеспублікиКращі урбаністи України долучились до розробки концепції реконструкції майданів Соборного та Перемоги
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

16 сентября 2017, 21:07

Житомирський ФК «Полісся» обіграв «Арсенал» з рахунком 2:0

Житомирське «Полісся» отримало вже третю перемогу поспіль, феєрично обігравши «Арсенал-Київщина». Матч відбувся сьогодні, 16 вересня, у Коростені та завершився для наших футболістів перемогою з рахунком 2:0.
Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич після гри зазначив: «Результатом задоволений. Скажу чесно: цього разу я й очікував тільки перемогу. 2-й тайм порадував яскравою грою. Чітко спрацював наш воротар. Гарна командна робота, хоч гра була непростою. Так тримати! Ну й окрема подяка тренеру Едуарду Хаврову – з ним хлопці завжди в тонусі».

Також у перерві між таймами серед вболівальників відбувся розіграш призів від Ігоря Гундича за номерами квитків: футбольної атрибутики, м’ячів та нового смартфону Meizu 5.

Наступна гра ФК «Полісся» відбудеться 24 вересня у Львові. Для фанів футбольного клубу буде організовано автобус.