Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 26 березня 12:54
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 февраля 2018, 12:46

Ігор Гундич провів у цьому році перше засідання комісії з надання пільгових кредитів за програмою «Власний дім»

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, як і анонсував вчора на звітній прес-конференції, провів у цьому році перше засідання комісії з надання пільгових кредитів за програмою «Власний дім». Цьогоріч програма стартувала дуже активно – вже 9 сімей будуть з житлом.
Ігор Гундич провів у цьому році перше засідання комісії з надання пільгових кредитів за програмою «Власний дім»
Таке рішення прийняла комісія сьогодні, 27 лютого.

«Ми бачимо, що програма користується попитом. Це добра справа – давати людям можливість придбати або побудувати власне житло. Завдяки цьому люди залишаються жити та працювати у сільській місцевості, а не їдуть шукати долі у інших місцях. Будемо думати над тим, аби ще збільшити фінансування програми», – сказав Ігор Гундич.

Зокрема, на комісії погодили надання пільгового кредиту сім’ям із Бердичівського, Брусилівського, Житомирського, Ємільчинського та Романівського районів на загальну суму 1 млн 850 тис. грн. З них 6 сімей подали документи на придбання будинку, 2 сім’ї на придбання квартири та 1 сім’я на будівництво.

Для прикладу, Людмила Мельник, коли дізналася про обласну програму та пільговий кредит під 3% вирішила спробувати і подала документи на придбання будинку у Брусилові. Наразі жінка живе у селі Дивлин, а працює у Брусилові, тому й житло хоче придбати тут, так як до села погане транспортне сполучення і жінка щодня пішки долає велику відстань.

«Працювати потрібно. Роботи у нас у селі немає. До села погане транспортне сполучення і я щодня хожу по 6,5 км пішки. А це вирішила придбати у Брусилові будинок, тим паче, що надають пільговий кредит», – каже жінка.

Нагадаємо, що Ігор Гундич ініціював розширення фінансових можливостей за програмою «Власний дім».

За програмою кредит можна взяти для будівництва, придбання чи реконструкції житла на пільгових умовах – під 3% річних терміном від 20 до 30 років. Для цього потрібно проживати і працювати у сільській місцевості.

Розмір кредиту:
• до 300 тисяч гривень – для спорудження нового житлового будинку,
• до 200 тисяч гривень – для придбання житла,
• до 150 тисяч гривень – для реконструкції (ремонту) житлового будинку або добудови житлового об’єкта незавершеного будівництва,
• до 50 тисяч гривень – для спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій.

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до «Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» за адресою: майдан Корольова, 12, каб. 510, 512. Довідкова інформація за телефоном: (0412) 42-16-06.
Погода, Новости, загрузка...