Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 11 грудня 11:59
Анонси
В епіцентрі
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУМи не маємо права зупинятися у втіленні символів змін, – Ігор Гундич розповів про децентралізацію в областіУ с. Базар вшанували пам’ять бійців армії Української Народної РеспублікиКращі урбаністи України долучились до розробки концепції реконструкції майданів Соборного та Перемоги
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 февраля 2018, 12:46

Ігор Гундич провів у цьому році перше засідання комісії з надання пільгових кредитів за програмою «Власний дім»

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, як і анонсував вчора на звітній прес-конференції, провів у цьому році перше засідання комісії з надання пільгових кредитів за програмою «Власний дім». Цьогоріч програма стартувала дуже активно – вже 9 сімей будуть з житлом.
Ігор Гундич провів у цьому році перше засідання комісії з надання пільгових кредитів за програмою «Власний дім»
Таке рішення прийняла комісія сьогодні, 27 лютого.

«Ми бачимо, що програма користується попитом. Це добра справа – давати людям можливість придбати або побудувати власне житло. Завдяки цьому люди залишаються жити та працювати у сільській місцевості, а не їдуть шукати долі у інших місцях. Будемо думати над тим, аби ще збільшити фінансування програми», – сказав Ігор Гундич.

Зокрема, на комісії погодили надання пільгового кредиту сім’ям із Бердичівського, Брусилівського, Житомирського, Ємільчинського та Романівського районів на загальну суму 1 млн 850 тис. грн. З них 6 сімей подали документи на придбання будинку, 2 сім’ї на придбання квартири та 1 сім’я на будівництво.

Для прикладу, Людмила Мельник, коли дізналася про обласну програму та пільговий кредит під 3% вирішила спробувати і подала документи на придбання будинку у Брусилові. Наразі жінка живе у селі Дивлин, а працює у Брусилові, тому й житло хоче придбати тут, так як до села погане транспортне сполучення і жінка щодня пішки долає велику відстань.

«Працювати потрібно. Роботи у нас у селі немає. До села погане транспортне сполучення і я щодня хожу по 6,5 км пішки. А це вирішила придбати у Брусилові будинок, тим паче, що надають пільговий кредит», – каже жінка.

Нагадаємо, що Ігор Гундич ініціював розширення фінансових можливостей за програмою «Власний дім».

За програмою кредит можна взяти для будівництва, придбання чи реконструкції житла на пільгових умовах – під 3% річних терміном від 20 до 30 років. Для цього потрібно проживати і працювати у сільській місцевості.

Розмір кредиту:
• до 300 тисяч гривень – для спорудження нового житлового будинку,
• до 200 тисяч гривень – для придбання житла,
• до 150 тисяч гривень – для реконструкції (ремонту) житлового будинку або добудови житлового об’єкта незавершеного будівництва,
• до 50 тисяч гривень – для спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій.

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до «Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» за адресою: майдан Корольова, 12, каб. 510, 512. Довідкова інформація за телефоном: (0412) 42-16-06.
Погода, Новости, загрузка...