Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 17 січня 21:42
Анонси
В епіцентрі
Сухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильників
Сухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильників
Сухомлин: З початку цього року КП «Міськвітло» замінило 785 світильниківСергій Сухомлин відвідав два дитячі будинки, де перебувають діти, які потрапили в складні життєві ситуаціїІгор Гундич: Житомирщина – серце українських військовихНавчання у Житомирі: фахівці ДСНС врятували 5 чоловік та загасили імітовану пожежу в одному із готелів міста
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 марта 2018, 12:11

Поліція та медики провели для житомирських дев’ятикласників «Годину нетривіальних знань»21 березня у житомирській загальноосвітній школі імені гетьмана Івана Виговського для учнів 9-х класів відбувся незвичний захід – зустріч-бесіда із поліцейськими ювенальної превенції та лікарем-наркологом.
Поліція та медики провели для житомирських дев’ятикласників «Годину нетривіальних знань»
Обговорювали найбільш цікаві для підліткового віку питання – способи існування індивіда у суспільстві, вплив шкідливих речовин на молодий організм і, звісно, відповідальність за правопорушення.

В актовій залі зібралися школярі-дев’ятикласники та їх педагоги. Зустріч з гостями розпочалася з виступу працівників ювенальної превенції ГУНП Житомирщини. Інспектор Інна Бондарчук нагадала юнакам і дівчатам про вік, з якого законом передбачено кримінальну відповідальність. Також разом з поліцейською школярі розглянули протиправні діяння, що кваліфікуватимуться за адміністративним чи кримінальним законодавством.

У свою чергу, запрошений до участі у заході лікар-нарколог Житомирського обласного наркодиспансеру Олег Зубко з перших хвилин виступу захопив увагу дев’ятикласників нетривіальними відомостями про вплив шкідливих речовин на організм підлітків. Цікаві факти з історії та життєві приклади із сьогодення підкріплювалися відеороликами та фото на екрані.

Відповідаючи на запитання зацікавлених школярів, лікар переконливо розвіював міфи про спайс-суміші, легкість і одноразовість наркотиків, нешкідливість енергетичних напоїв тощо.

Завершуючи зустріч, гості закликали молодь до здорового способу життя, виваженості й відповідальності.

– Наша робота з підлітками триває й надалі. У цей період важливо, аби діти отримували максимум правильної і достовірної інформації про ті чи інші явища та від близьких або авторитетних людей, - коментує начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук. – Відтак ми закликаємо усіх громадян, які мають на вихованні дітей-підлітків, бути особливо уважними до них у такий непростий період їх життя. Розмовляйте зі своїми дітьми, цікавтеся їх справами у школі, інтересами, колом друзів, дозвіллям. Намагайтеся будувати ваші стосунки на довірі, а не на суцільному контролі. Тоді підлітковий період дітей буде легшим і для батьків!
Погода, Новости, загрузка...