Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 18 липня 09:38
Анонси
В епіцентрі
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в УкраїніСвято вареників, квести, катання на човнах – фестиваль «Червоне ЕкоФест» зібрав близько 1,5 тисячі людейУ Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 июня 2018, 11:11

Нове освітлення музичної школи імені Бориса Лятошинського

Житомирянин хоче змінити архітектурне зовнішнє освітлення музичної школи №1 імені Бориса Лятошинського по вулиці Михайлівській.
Нове освітлення музичної школи імені Бориса Лятошинського
Відповідний проект Бюджету участі було подано на сайт https://zhytomyr-budget.e-dem.in.ua. Даний проект відноситься до категорії малих проектів, оскільки його вартість - 399216 гривень.

«80% інформації людина отримує за допомогою зору, візуалізація формує відчуття прекрасного, особливо коли це стосується архітектури. Музику, яка застигла в архітектурі музичної школи, якнайкраще підкреслить зовнішнє освітлення. Проект ставить за мету зробити будівлю музичної школи прикрасою центральної пішохідної вулиці Житомира», - пише Євгеній Яремчук, автор проекту.

Проектом передбачено облаштувати фасад будівлі за допомогою сучасних світлодіодів.

Вже з 10 жовтня житомиряни матимуть змогу проголосувати за проекти, які вважають найбільш потрібними для втілення в місті.
Погода, Новости, загрузка...