Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 вересня 10:03
Анонси
В епіцентрі
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 октября 2018, 14:58

Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку року

12 жовтня у Бердичівському відділі поліції відбулось виїзне засідання колегії Головного управління Нацполіції в області. Основна увага під час обговорення результатів роботи була зосереджена на наявних прорахунках та відповідно визначені заходи для їх усунення.
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку року
Участь у засіданні взяли члени колегії ГУНП Житомирщини, керівники структурних підрозділів, відділів і відділень поліції, а також їх заступники.

Начальник ГУНП В’ячеслав Печененко, аналізуючи роботу відомства, відзначив збільшення у порівнянні з минулим роком на 12% кількості зареєстрованих заяв та повідомлень. Водночас відсоток кримінальних правопорушень серед них зменшився на 4. При цьому керівник поліції наголосив на недопустимості укриття злочинів та відповідальному підході при кваліфікації правопорушень.

Доволі детально діяльність слідчих області проаналізував заступник начальника ГУНП – начальник Слідчого управління Олександр Радченко, який зазначив, що у порівнянні з минулим роком більше розслідувано та направлено до суду кримінальних проваджень. Водночас питання якості та ефективності досудового розслідування все ще є актуальним для багатьох підрозділів.

Заступник начальника ГУНП – начальник кримінальної поліції Сергій Крупєй під час обговорення роботи розшуківців звернув увагу присутніх на зростанні розкриття кримінальних правопорушень по окремим видам, водночас вказавши і на прорахунки в інших напрямах. Так, зросла кількість умисних вбивств, зґвалтувань, крадіжок з транспортних засобів, хуліганств.

Під час аналізу діяльності превентивної поліції заступник начальника ГУНП Артем Лисогор повідомив, що служба дільничних офіцерів УПД Житомирщини у черговий раз за результатами діяльності визнана кращою в Україні. Також доповідач сказав, що з метою забезпечення роботи дільничних безпосередньо на поліцейських станціях додатково введено 24 штатні посади. Нині на території області їх функціонує 6 і в жовтні заплановано відкриття ще 3.

Питання стану дисципліни та законності, попередження корупції та надзвичайних подій серед поліцейських стало наступним у порядку денному колегії. Тут виявлені мобільними групами ГУНП порушення в окремих підрозділах не лише обговорювали, а наочно продемонстрували у відеоогляді.

За результатами роботи з початку року колегією ГУНП визначено кращі підрозділи, якими стали Пулинське, Ружинське та Ємільчинське відділення, а також Житомирський відділ поліції. Їх керівникам було передано комп’ютерну техніку для покращання матеріально-технічного оснащення підрозділів.

- У нас є позитивні напрацювання, але сьогодні ми зосередили увагу саме на недоліках і прорахунках, аби їх усунути та не допускати у подальшому, - сказав начальник ГУНП. - Якість досудового розслідування, правильна кваліфікація правопорушень, оперативне розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів – це ті напрями, що вимагають негайного реагування. Керівники несуть відповідальність за роботу своїх підлеглих. А її оцінка – це громадська думка.
Погода, Новости, загрузка...