Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 09:19
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 декабря 2018, 13:40

У Житомирі в тестовому режимі працює електробус

Сьогодні, 17 грудня, у Житомирі у тестовому режимі на маршруті №53а курсує електробус. За інформацією постачальника , заряду електробуса виробництва Китайської Народної Республіки має вистачити на 300 км. Орієнтовна вартість разом з заправочним модулем та всіма обов’язковими платежами - до 9 мільйонів гривень.
У Житомирі в тестовому режимі працює електробус
«Попри високу вартість електробуси «Skywell» є дешевшими в експлуатації та більш екологічними, на відміну від дизельних автобусів, - розповідає заступник міського голови Дмитро Ткачук.- Оскільки, місто розглядає можливість закупівлі електробусів, наразі відбувається тестування машини. Аби виміряти витрати електроенергії та заряду батареї декілька днів працівники електробус курсуватиме у режимі реального маршруту».

Працівники КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», які встигли протестувати електробус, особливо відзначають плавність ходу і швидкий розгін цього транспорту, кажуть: від електробуса немає ні шуму двигуна, ні вихлопних газів.

Aвтобус мaє двоє дверей та нaкопичувaльні майданчики низькопідлогові. Зaдня чaстинa сaлону мaє підвищення. Другий майданчик облaдний пaндусом для зручності мaломобільних груп. Сидіння достaтньо комфортні. Транспорт облaднaний кондиціонером. Aвтобус сертифіковaний в Укрaїні зa європейскими стaндaртaми.

Максимальна швидкість розгону електробуса - 70 км / ч. При використанні фірмових станцій зарядки BIO AUTO - потужністю від 30 до 75 кВт акумулятор заряджаються від 1,3 до 0,6 години. Гарантія - 3 роки або 200 тис. км. Гарантія на батареї - 5 років. Вони розраховані на 5000 циклів зарядки.
Погода, Новости, загрузка...