Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 26 серпня 08:19
Анонси
В епіцентрі
Поліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колег
Поліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колег
Поліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в УкраїніСвято вареників, квести, катання на човнах – фестиваль «Червоне ЕкоФест» зібрав близько 1,5 тисячі людей
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 февраля 2019, 08:36

У Житомирі поліцейські відпрацьовували алгоритми виявлення та фіксації виборчих порушень

18 лютого за сприяння Громадської мережі «ОПОРА» у рамках проекту, що реалізується за підтримки уряду Великобританії, в обласному центрі пройшли тренінги для поліцейських превенції та слідчих. Їх завдання – відпрацювати механізми розпізнання правопорушень та їх належного документування.
У Житомирі поліцейські відпрацьовували алгоритми виявлення та фіксації виборчих порушень
Ініціатива проведення таких навчань реалізується ОПОРОЮ у рамках проекту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», що здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

Відтак одноденні тематичні тренінги пройшли для кількох десятків поліцейських превенції та слідчих з територіальних підрозділів області. При цьому обидві групи правоохоронців відпрацьовували, окрім спільних загальних понять, і свої функціональні напрями роботи.

Вибори та виборчий цикл, суб’єкти виборчого процесу та типові порушення у ході його перебігу – лише окремі теми, що були винесені на обговорення учасників тренінгу. Розібратись із складом адміністративного чи кримінального правопорушення допоміг і підготовлений організаторами відеозапис реальних агітаційних заходів.

Проте основна частина навчань була відведена виконанню практичних завдань. Кожна міні-група отримала свій кейс умовних порушень та повина була їх ідентифікувати і відповідно діяти.

- Такі тренінги мають конкретну мету і є одним із заходів підготовки поліцейських до забезпечення законності та прозорості виборчого процесу, у тому числі напередодні та безпосередньо у день волевиявлення громадян , - прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор
Погода, Новости, загрузка...