Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 10:02
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 февраля 2019, 09:03

Житомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області

26 лютого о 10:30 в м. Житомир відбулися спільні тактико-спеціальні навчання з організації взаємодії між рядом силових структур області. Рятувальники, поліцейські, нацгвардійці та прикордонники відпрацьовували алгоритми взаємодії у разі виникнення порушень публічного порядку, пожежної безпеки під час виборчої кампанії.
Житомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області
У ході навчань відпрацьовувалися дії під час нестандартних ситуацій, що можуть виникати на виборчих дільницях, поблизу адміністративних приміщень судів, на пропускних пунктах кордону тощо.

Одним з етапів навчань стало відпрацювання дій по блокуванню роботи пропускного пункту невдоволеними громадянами на кордоні, які окрім піротехніки запалили і шини. До вирішення цього завдання, окрім прикордонників, теж були залучені спецпризначенці поліції та рятувальники. Тісне кільце правоохоронців довкола групи порушників унеможливило їх подальші провокаційні дії. У той же час нацгвардійці та поліцейські забезпечили безпечну роботу рятувальників по гасінню осередку пожежі.

Крім того, до навчань залучалося відділення радіаційної та хімічної розвідки аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в області, яке було готовим діяти у разі виявлення на об’єктах небезпечних хімічних речовин.

Як зазначив заступник начальника Управління ДСНС в області Олег Держанівський: «Чітка взаємодія дійсно існує і ми постійно приймаємо участь у подібних навчаннях, тому я вважаю, що і сьогоднішній захід стане запорукою подальшої успішної співпраці і надалі».
Погода, Новости, загрузка...