Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 08 серпня 19:10
Анонси
В епіцентрі
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машиниУ Новоград-Волинському районі відкрили ще одну поліцейську станціюДесять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів Європи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 июня 2019, 16:38

У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019

Сьогодні, 11 червня, відбулася прес-конференція СДЮСШОР з футболу «Полісся» Житомирської міської ради щодо результатів роботи сезону 2018-2019 рік, за участю заступника міського голови Марії Місюровою, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірини Ковальчук, представників департаменту освіти, керівництва СДЮСШОР з футболу «Полісся» та представників засобів масової інформації.
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
Нагадаємо, що дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Полісся» діє в Житомирі вже майже 40 років і є не тільки найбільшою школою в місті, але і в області. Станом на травень 2019 року, у ній навчаються 547 вихованців від 5 до 18 років і працює 22 тренери. Заклад нараховує 36 спортивних груп.

Гарна новина – вихованці школи - Команда “Полісся” U-15 пройшла до фінальної частини Дитячо-юнацької футбольної ліги України і змагатимуться за золото!

Заступник міського голови Марія Місюрова подякувала керівництву школи за плідну співпрацю та побажала здобувати якнайбільше перемог.

«Минулого року наша команда визначила собі пріоритетні напрямки роботи, дуже приємно сьогодні говорити про те, що 80% поставлених цілей вже виконані. У нашій школі змінились підходи до самих тренувань, тобто вже тренуємось 1,5 години на день. Також в школі з’явилась окрема підготовка по додатковим дисциплінам: аеробіка та гімнастика. Великим поштовхом руху вперед наших дітей - стало створення спеціалізованих класів з футболу на базі ЗОШ №17. Наступним кроком, який буде у нашої команди, - це відкриття спортивного ліцею на базі ліцею для обдарованих дітей з напрямку футболу. Дуже результативний крок, який ми зробили це відкриття жіночого футболу в нашій школі», - доповів фахівець в галузі управління зі спорту та інфраструктури СДЮСШОР з футболу «Полісся» Микола Скримінський

«На фінансування школи у 2019 році виділено понад 7 млн.грн., це кошти на діяльність школи, на оплату праці тренерського складу, технічного персоналу, комунальні послуги, матеріали, обладнання, інвентар, екіпірування, пальне, медикаменти та участь у змаганнях, поїздки - загалом на всі затрати, які потребує школа», - наголосила начальник у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Також всім присутнім була презентована нова футбольна форма на наступний сезон, яка майже схожа з формою першої команди «Полісся».
Погода, Новости, загрузка...