Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 15 листопада 19:44
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 июля 2019, 15:29

Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні

Процес децентралізації та добровільного об’єднання громад в Україні розпочався у 2014 році і вже у 2020 має завершитись.На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на Житомирщині сьогодні, 3 липня, в рамках робочого візиту.
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
«Є процес об’єднання територіальних громад, який на сьогодні має характер добровільності. Кожна область вибрала свій шлях створення громад. Завдяки децентралізації у бюджетах громад стало в 3-4 рази більше коштів, які передали з центру на місця. Я вважаю, що процес децентралізації має завершитися 2020 року і тоді вся Україна на мапі представлятиме об’єднані, згуртовані та сильні громади. Якість об’єднання громад у всіх різна, але 2020 рік буде ключовим у цьому процесі», – зазначив Глава Уряду.

Житомирська область залишається незмінним лідером у впровадженні реформи децентралізації та уже кілька років посідає 1 місце у рейтингу областей щодо формування спроможних громад.

В ОТГ області вже проживає 82,4% від усього населення Житомирщини – а це понад 1 млн жителів. Площа спроможних громад займає 66,8% від усієї території області. А на території області немає жодного району, де б не було створено ОТГ.

Нагадаємо, що у рамках робочої поїздки Володимир Гройсман разом із т.в.о. голови ОДА Ярославом Лагутою та головою облради Володимиром Ширмою оглянули реконструкцію Північного обходу.
Погода, Новости, загрузка...