Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 10 квітня 21:26
Анонси
В епіцентрі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в ЖитомиріВіра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 ноября 2019, 12:54

Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини

15 листопада, голова облдержадміністрації Віталій Бунечко наголосив на тому, що саме сьогодні – 100 днів, як Президент Володимир Зеленський призначив його на посаду голови Житомирської ОДА.
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
«Символічно, що саме сьогодні ми знайомимось з вами – редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини. Впевнений, що ви – ті люди, які знають усі проблеми району, громади. Адже ви, як журналісти, бачите все, що відбувається із середини. Тому сподіваюсь, що ми знайдемо спільні точки дотику та будемо разом співпрацювати, розвивати область», – зазначив голова ОДА Віталій Бунечко.

Голова ОДА відмітив, що Житомирщина – одна із тих областей, яка першою завершила процес роздержавлення газет: «Відтепер усі редакції – «гравці» відкритих ринкових відносин і маєте можливість працювати на себе».

Нагадаємо, що 15 листопада голова ОДА Віталій Бунечко привітав з професійним святом працівників сільськогосподарської галузі області.
Погода, Новости, загрузка...