Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 26 травня 23:56
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 ноября 2011, 08:48

Житомирські ліві готуються до об’єднання

Також Координаційна рада визначила попередню дату проведення об'єднавчого з'їзду партій: 17 грудня 2011 р.
Житомирські ліві готуються до об’єднання
18 листопада 2011 року Координаційна рада в складі керівників партій: Соціалістична партія України в особі голови партії Мороза О.О., партія «Справедливість» в особі голови партії Ніколаєнка С.М., Селянська партія України в особі голови партії Холоднюка З.В., партія «Народна влада» в особі голови партії Вінського Й.В., партія Відродження села в особі голови партії Вороніна Д.О., Всеукраїнська партія «Дітей війни» в особі голови партії Іващенка В.Г., Українська селянська демократична партія в особі голови партії Андрієвського Д.Й., політична партія «Всеукраїнський патріотичний Союз» в особі голови партії Ганжі С.В., політична партія «Діти війни» Народна партія України в особі голови партії Патлачука В.Н., партія «Соціалістична Україна» в особі голови партії Гошовського В.С., політична партія «Козацька Слава» в особі голови партії Селіванова С.П. погодили Угоду про порядок об'єднання лівоцентристських партій України.

Також Координаційна рада визначила попередню дату проведення об'єднавчого з'їзду партій: 17 грудня 2011 р.

Щодо процесу об'єднання лівих сил, головний соціаліст Житомирщини Олег Пінський наголосив:

«Треба мати на увазі найважливішу обставину - об'єднуються не конкретні люди, скажімо ті, що раніше були в одній партії - Мороз, Ніколаєнко, Вінський тощо. Гуртуються партійні структури, що об’єднують людей, які сповідують необхідність запровадження в Україні соціальної справедливості в усіх її складових. Оскільки наша мета - це побудова суспільства соціальної справедливості, уособленого в моделі демократичного соціалізму, який характерний для багатьох європейських держав, то ми справді маємо що сказати людям, даємо їм перспективу і можемо розраховувати на їхню підтримку. Окрім того, об'єднання лівих допоможе людям визначитися із вибором політичної сили за ідеологією. В Україні не повинно бути двісті партій, бо це надає можливість крупному капіталу формувати під виглядом партій свої квазіполітичні, а насправді бізнесові утворення для відстоювання власних інтересів».
За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...