Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 14 листопада 23:57
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 ноября 2011, 08:48

Житомирські ліві готуються до об’єднання

Також Координаційна рада визначила попередню дату проведення об'єднавчого з'їзду партій: 17 грудня 2011 р.
Житомирські ліві готуються до об’єднання
18 листопада 2011 року Координаційна рада в складі керівників партій: Соціалістична партія України в особі голови партії Мороза О.О., партія «Справедливість» в особі голови партії Ніколаєнка С.М., Селянська партія України в особі голови партії Холоднюка З.В., партія «Народна влада» в особі голови партії Вінського Й.В., партія Відродження села в особі голови партії Вороніна Д.О., Всеукраїнська партія «Дітей війни» в особі голови партії Іващенка В.Г., Українська селянська демократична партія в особі голови партії Андрієвського Д.Й., політична партія «Всеукраїнський патріотичний Союз» в особі голови партії Ганжі С.В., політична партія «Діти війни» Народна партія України в особі голови партії Патлачука В.Н., партія «Соціалістична Україна» в особі голови партії Гошовського В.С., політична партія «Козацька Слава» в особі голови партії Селіванова С.П. погодили Угоду про порядок об'єднання лівоцентристських партій України.

Також Координаційна рада визначила попередню дату проведення об'єднавчого з'їзду партій: 17 грудня 2011 р.

Щодо процесу об'єднання лівих сил, головний соціаліст Житомирщини Олег Пінський наголосив:

«Треба мати на увазі найважливішу обставину - об'єднуються не конкретні люди, скажімо ті, що раніше були в одній партії - Мороз, Ніколаєнко, Вінський тощо. Гуртуються партійні структури, що об’єднують людей, які сповідують необхідність запровадження в Україні соціальної справедливості в усіх її складових. Оскільки наша мета - це побудова суспільства соціальної справедливості, уособленого в моделі демократичного соціалізму, який характерний для багатьох європейських держав, то ми справді маємо що сказати людям, даємо їм перспективу і можемо розраховувати на їхню підтримку. Окрім того, об'єднання лівих допоможе людям визначитися із вибором політичної сили за ідеологією. В Україні не повинно бути двісті партій, бо це надає можливість крупному капіталу формувати під виглядом партій свої квазіполітичні, а насправді бізнесові утворення для відстоювання власних інтересів».
За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...