Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 30 листопада 16:31
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 апреля 2020, 22:58

Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі

Рішення «Про безоплатну передачу квартири у власність творчому подружжю Олександра та Яніни Яремчуків» прийняли депутати міської ради 3 квітня, під час 66-ї сесії міської ради. До цього дня артисти разом із своїми доньками тимчасово проживали у гуртожитку та не мали власного житла.
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 06.11.2019 №1201 «Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації нежитлових приміщень» Олександру Яремчуку дозволили провести реконструкцію нежитлового приміщення загальною площею 52,72 кв. м у житловому будинку №66 по вулиці Довженка за власні кошти.

Заслужені артисти України Олександр та Яніна Яремчуки – артисти - вокалісти академічної хорової капели «Орея» Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера та Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги.

Маючи видатні вокальні здібності, здатність до самостійної оригінальної інтерпретації сценічного характеру, подружжя чесно, самовіддано і натхненно служить мистецтву, з одвічним пошуком нових можливостей для реалізації свого мистецького потенціалу. Виступи вокального дуету подружжя глядачі завжди зустрічають бурхливими оплесками.

Артистка вищої категорії Яніна Яремчук виконує твори в академічній, естрадній і народній манері, вміє швидко перевтілюватися у різні образи і як артистка бути переконлива в кожному з них.

Концертмейстер тенорової партії, артист вищої категорії Олександр Яремчук може виконати будь-яке творче завдання в народному чи класичному, естрадному чи латино-американському стилі.

Яніна та Олександр Яремчуки - володарі багатьох нагород на всеукраїнських та міжнародних конкурсах:

«Гран-прі» на Всеукраїнському конкурсі камерних хорових колективів ім. Б.Лятошинського у м. Київ, Україна (2007 р.);
«Гран-прі» на 9-му Міжнародному хоровому конкурсі у м. Марібор, Словенія (2008 р.);
«Гран-прі» на 43-му Міжнародному хоровому конкурсі у м. Толоса, Іспанія (2011 р.);
«Гран-прі» на 62-му Міжнародному хоровому конкурсі у м. Ареццо, Італія (2014 р.);
Перша премія на 50-му Міжнародному хоровому конкурсі у м.Толоса, Іспанія.
Вокальний дует подружжя Яремчуків - улюбленець театрального глядача. Яніна та Олександр Яремчуки є незмінними сольними виконавцями в театралізованих дійствах та концертних програмах театру. А в 2018 році відбулася прем’єра сольної концертної програми «Love story» творчого подружжя.
Погода, Новости, загрузка...