Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 24 січня 20:14
Анонси
В епіцентрі
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникамГоловою Овруцької РДА призначено Артема МайданикаПоліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 июня 2020, 20:42

Виїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи

Питання реалізації другого етапу медичної реформи та її головних аспектів обговорили сьогодні, 9 червня, у Житомирі під час брифінгу Заступника Міністра охорони здоров’я України Ірини Микичак.
Виїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Участь у брифінгу також взяли заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик та представники медичних закладів Житомирської області.

“Ті реформи, які вже були зроблені, та ті, які на нас чекають у найближчому часі, показали, що наша країна досить гідно справляється із пандемією. Важливим питанням є підвищення заробітної плати медичним працівникам, яке також включено до плану медичної реформи”, — повідомила Ірина Микичак.

На брифінгу були підняті питання, що потребують вирішення під час другої хвилі медичної реформи в Україні в цілому та в кожному медичному закладі зокрема. Заступник Міністра охорони здоров’я України відповіла на запитання журналістів та представників лікувальних установ Житомирщини
Погода, Новости, загрузка...