Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 17 квітня 18:14
Анонси
В епіцентрі
Олександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Олександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Олександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетомПершими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиківШколярка з Чуднівщини стала Чемпіонкою України з легкої атлетикиЖитомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 июля 2020, 15:15

Як у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів

Сьогодні, 14 липня, представники міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, управління по зв’язках з громадськістю міської ради, правоохоронних органів провели комісійне обстеження щодо виконання у Поліському національному університеті заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).
Як у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Під час комісійного обстеження було встановлено, що у Поліському національному університеті дотримуються затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №16 Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Відвідувачі та працівники допускаються до приміщень навчального закладу лише за умови використання захисних масок, що контролюється охоронцями. На вході до Поліського національного університету (функціонує лише вхід у головний корпус), а також перед входом до навчальної частини, організовано місця для обробки рук із застосуванням антисептичних засобів, розміщені інформаційні матеріали щодо профілактики COVID-19 та встановлених обмежень.

У Поліському національному університеті виконуються рекомендації до соціальної дистанції та максимальної кількості відвідувачів для одночасного перебування. Між місцями надання послуг (видача довідок) дистанцію не менше ніж 1,5 метри забезпечено, на підлозі нанесене маркування через кожні 1,5 метри для соціальної дистанції між відвідувачами під час очікування. У санвузлах наявне рідке мило та антисептики. Для проведення волого прибирання заклад оснащений комплектами відповідного інвентарю (окремо для кабінетів, коридорів та санвузлів), мийними та дезінфекційними засобами («Бланідас-300»). У навчальному закладі організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту з метою подальшої утилізації.

Довідково: комісійне обстеження У Поліському національному університеті здійснювалося на виконання розпорядження від 19.06.2020 №17 «Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів» Кондратюка С.М., керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайно ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, 9 липня, представники міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, департаменту економічного розвитку міської ради, правоохоронних органів перевірили як виконуються в ТРЦ «Глобал UA» рекомендації, затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря №17 від 09.05.2020, щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
Погода, Новости, загрузка...