Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 30 червня 10:23
Анонси
В епіцентрі
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордону
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордону
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів ЄвропиМер Житомира після зустрічі з військовими на Сході: Дух наших хлопців – просто шалений!Окупанти ракетами вдарили по гуртожитку в Житомирі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 января 2022, 10:13

На Житомирщині експерти Консультативної Місії ЄС зустрілись з керівництвом поліції області

28 січня в Головному управлінні Нацполіції області відбулась зустріч т.в.о. начальника главку Володимира Шевціва з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.
На Житомирщині експерти Консультативної Місії ЄС зустрілись з керівництвом поліції області
Міжнародні експерти вивчали можливість включення 4 територіальних відділів поліції регіону до Програми «ПРАВО ПОЛІЦІЯ».

Радник Місії Меліса Теернстра та експерт Максим Ощепков розповіли про попереднє включення Житомирського та Коростенського райуправлінь, Бердичівського і Новоград-Волинського райвідділів до названого проєкту.

Одним із його заходів є впровадження системи «Custody Records» у територіальних відділах поліції, а іншою частиною є створення спеціалізованих приміщень для інтерв’ювання дітей, так званих, зелених кімнат. Саме до їх оснащення і планують долучитись міжнародні експерти.

Упродовж кількох днів вони разом з представником Управління дотримання прав людини НПУ знайомились із потенційними можливостями названих підрозділів поліції області щодо виділення кімнат та проведення у них необхідного ремонту. Очікується, що підготовчі роботи мають бути завершені до квітня 2022 року.

- Щиро вдячні за пропозицію долучитись до участі в цьому Проєкті, ми реально зацікавлені у ньому і зробимо від нас належне, аби вчасно та якісно виконати свою частину зобов’язань по його реалізації, - запевнив представників КМЕС Володимир Шевців.

Радник Місії звернула увагу, що усі обрані підрозділи територіально значно віддалені від обласного центру, а відтак потреба у створенні таких приміщень дійсно нагальна. Крім того, Меліса Теернстра розповіла, що, окрім технічного обладнання зелених кімнат, заплановано ще й двотижневі навчання поліцейських, які працюватимуть у них з дітьми.

Орієнтовний час старту роботи зелених кімнат у Житомирському та Коростенському райуправліннях, Бердичівському і Новоград-Волинському райвідділах – вересень 2022 року.

Також під час зустрічі присутні обговорили можливість включення підрозділів поліції області і до заходів Місії із впровадження системи «Custody Records».
Погода, Новости, загрузка...