Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 22 квітня 19:44
Анонси
В епіцентрі
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату УкраїниЖитомирська волонтерка закликає містян продовжувати допомагати захисникамПроектна команда «Лабораторії підприємництва» взяла участь у тренінгу з підсилення спроможності громадЖитомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 октября 2023, 10:04

Команда студентів Поліського національного університету OffFake – переможці конкурсу бізнес-ідей

Студенти, що здобули першість у конкурсі, працюють над чат-ботом із протидії дезінформації в Інжиніринговій школі Noosphere при Поліському національному університеті. Вони отримали сертифікат на 25 000 грн на розвиток представленої бізнес-ідеї.
Команда студентів Поліського національного університету OffFake – переможці конкурсу бізнес-ідей
Переможці також стануть учасниками щорічного конкурсу стартапів Sikorsky Challenge, який відбудеться 24 – 27 жовтня. 13 жовтня у Житомирі визначили переможців з-поміж шести фіналістів.

Друге місце здобула команда MechLab3D з презентацією екосистеми з 3D друком, що дозволяє друкувати перероблений пластик в будь-які предмети. На розвиток представленої ідеї студенти державного університету «Житомирська політехніка» отримують також 25 тис грн.

Деталі фіналу конкурсу – згодом.

Захід був організований в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.
Погода, Новости, загрузка...