Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 05:08
Анонси
В епіцентрі
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської радиКостянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімей

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 мая 2024, 10:48

Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини

Цифровізацією Житомирської області відтепер займатиметься Костянтин Лопушанський.
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Він працюватиме над доступністю електронних послуг для жителів регіону. Також впроваджуватиме системи кіберзахисту для інформаційних ресурсів Житомирщини.

Серед основних завдань цифрової команди Житомирської ОВА:

підвищення рівня цифрової освіти в області
переведення послуг у цифровий формат
автоматизація роботи та надання послуг у ЦНАП
кіберзахист державних інформаційних ресурсів

«В умовах війни першочерговим завданням для мене й команди є розвиток інновацій оборонного кластера та реалізація на регіональному рівні національних проєктів інформатизації. Також працюватиму над кіберзахистом та наближенням послуг до мешканців області. Крім того, планую підвищити рівень цифрової грамотності населення регіону», — зазначив Костянтин Лопушанський заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).

2021 року Костянтин приєднався до команди цифрових лідерів і працював на посаді начальника відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської ОВА. Впродовж 2022–2024 років у регіоні створено 12 цифрових освітніх центрів у громадах та 17 STEM-лабораторій у навчальних закладах області. Також надано 40 станцій супутникового інтернету Starlink для забезпечення безперебійного доступу до інтернету в 26 громадах Житомирщини. Для реалізації цифрових проєктів налагоджена співпраця з Дитячим фондом ЮНІСЕФ, проєктом USAID «ГОВЕРЛА», Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF), Фондом Східна Європа та іншими.
Погода, Новости, загрузка...